overcast clouds
25°C
06.07.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ПАО ЗБОГ ДРОГЕ Новосађанин ухапшен са више од пола килограма марихуане и кокаином

06.07.2026. 14:20 14:29
Пише:
Извор:
Дневник
policija
Фото: МУП/Илустрација

Осумњичени пред полицајцима одбацио пакетић са марихуаном и вагу за прецизно мерење

Припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Ж. М. (31) из овог града због сумње да је извршио кривично дело неовлашћене производње и стављања у промет опојних дрога. 

Како је саопштила новосадска полиција, претресом стана који користи осумњичени пронађено је око 550 грама марихуане, мања количина кокаина, као и новац за који се сумња да потиче од продаје наркотика.

Полиција је, такође, навела да је Ж. М. непосредно пре хапшења, наочиглед полицијских службеника, одбацио пакетић са око 95 грама марихуане и дигиталну вагу за прецизно мерење. 

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати, након чега је, уз кривичну пријаву, приведен Вишем јавном тужиоцу у Новом Саду. 

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар
КОКАИН, АМФЕТАМИН, МАРИХУАНА? Кривична пријава против младића из Вршца због неовлашћеног држања опојних дрога

КОКАИН, АМФЕТАМИН, МАРИХУАНА? Кривична пријава против младића из Вршца због неовлашћеног држања опојних дрога

04.07.2026. 23:13 23:14