overcast clouds
30°C
01.07.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ПОВРЕЂЕНИ МЛАДИЋ (26) ОСТАЈЕ У БОЛНИЦИ Огласио се УКЦВ након рањавања у Новом Саду: Задобио ПРОСТРЕЛНУ РАНУ десне бутине, ево у каквом је стању!

01.07.2026. 18:44 18:49
Пише:
Извор:
Дневник
пуцњава
Фото: Dnevnik

У Универзитетски клинички центар Војводине примљен је пацијент Ј. Ф., мушког пола, рођен 2000. године, којег је екипа Службе хитне медицинске помоћи транспортовала због прострелне ране десне натколенице.

Како наводе, по пријему у УЦ пацијенту је одмах указана неопходна лекарска помоћ и спроведена комплетна дијагностичка обрада.

Приликом пријема пацијент је био свестан, оријентисан, комуникативан и хемодинамски стабилан.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dnevnik (@dnevnik.rs)

У тренутку састављања овог саопштења, наводе, пацијент се налази на опсервацији у Ургентном центру Универзитетског клиничког центра Војводине и биће задржан на даљем болничком лечењу.

Подсећамо, данас је на Булевару ослобођења код стадиона Војводине повређен младић ушао у један од ресторана брзе хране и затржио помоћ.

 

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар
(ФОТО, ВИДЕО) НОВИ ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ У НОВОМ САДУ „Дневник“ сазнаје: ПОВРЕЂЕНИ МЛАДИЋ (26) С РАНОМ НА ДЕСНОЈ БУТИНИ хитно превезен у Ургентни центар КЦВ
пуцњава

(ФОТО, ВИДЕО) НОВИ ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ У НОВОМ САДУ „Дневник“ сазнаје: ПОВРЕЂЕНИ МЛАДИЋ (26) С РАНОМ НА ДЕСНОЈ БУТИНИ хитно превезен у Ургентни центар КЦВ

01.07.2026. 16:41 17:23