ОГЛАСИЛА СЕ АНА БРНАБИЋ: „Синоћ у Новом Саду пређене црвене линије, нападнути стубови српске државе“
17.02.2026.
13:39
15:29
Коментари (0)
БЕОГРАД: Председница Народне скупштине Србије Ана Брнабић поручила је данас да блокадери синоћ у Новом Саду нису напали Александра Вучића или СНС, већ основне стубове државе, народа и истакла да је нападима на Матицу српску и црквене великодостојнике пређена црвена линија.