СИЈАРТО ПОСЛАО ОХРАБРУЈУЋУ ПОРУКУ: Нећемо оставити Србију без енергената, договорићемо данас техничка питања помоћи
26.11.2025.
10:42
10:49
Коментари (0)
БЕОГРАД: Министар спољних послова и трговине Мађарске Петер Сијарто изјавио је, након састанка са министром спољних послова Марком Ђурићем у Палати Србија да ће данас у Београду договорити техничке детаље о помоћи нашој земљи у снабдевању енергијом и поручио да Мађарска неће оставити Србију без енергената.