УПУЦАН У СТОМАК У ПО' БЕЛА ДАНА Стравичан призор у Подгорици, трага се за нападачем
ПОДГОРИЦА: У поподневним сатима, тачно у 13:30, у једном угоститељском објекту у подгоричком насељу Цитy кварт, дошло је до пуцњаве у којој је повређено лице И. Н.
Према информацијама које су достављене из Одељења безбедности Подгорица, непознато лице ушло је у објекат и испалило три метка из ватреног оружја у правцу И. Н., који је задобио повреде у пределу стомака.
- И. Н. је хитно превезен у Ургентни центар Клиничког центра, где му је указана медицинска помоћ. Полиција је одмах по пријави успоставила блокаду подручја, а увиђај је у току. У циљу расветљавања свих околности догађаја, на терену су ангажовани и службеници Сектора за борбу против криминала и Специјалне јединице полиције - потврђено је за РИНУ.
Управна полиција је обавестила државног тужиоца, а у наредним сатима јавност ће бити благовремено обавештена о даљим активностима и исходу истраге.
Детаљи о мотиву и идентитету нападача још увек нису познати.