Лечић негирао оптужбе Данијеле Штајнфелд: Најгнуснија лаж
          22.03.2021.
          14:28
                      14:31
                  
                  
                          
                
          Коментари (0)
        
      БЕОГРАД: Глумац Бранислав Лечић негирао је данас оптужбе о силовању глумице Данијеле Штајнфелд и истакао да је у питању, каже, "најгнуснија лаж" која има за циљ да га дискредитује, саопштио је данас тим за медије Демократа Србије.
"Апсолутно поштујем закон и правне институције ове државе и спреман сам да у било ком тренутку одговарам у Тужилаштву на овакву оптужбу. У питању је најгнуснија лаж која ме дискредитује", рекао је Лечић у изјави за медије у којој се потписао као председник Демократа Србије.
Глумица Данијела Штајнфелд је на саслушању у полицији, у присуству заменика Вишег јавног тужиоца, оптужила Б.Л. да ју је силовао пре неколико година, а медији тврде да је у питању познати глумац и опозициони политичар Бранислав Лечић.