Радоњић: Концентрација и жеља у завршници пресудиле

БЕОГРАД: Тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић изјавио је да су енергија, жеља и концентрација биле пресудне у завршници меча против Игокее.
Dejan Radonjic, foto: Fonet

Звезда је вечерас на свом паркету победила Игокеу после преокрета 69:66 у дербију 25. кола АБА лиге.

Био је прави дерби, меч два тима који су и пре утакмице знале да фигурирају за врх. Оба тима су и даље ту, само ми имамо бољи распоред од њих. Ова утакмица је важна јер смо сада ближи том другом месту у плеј-офу. Имали смо солидан почетак првог полувремена, али након тога смо нападачки били слаби. Доносили смо лоше одлуке, чак и из добрих позиција нисмо успели да дођемо до реализације. Тако да је Игокеа стекла предност, рекао је Радоњић на конференцији за новинаре после меча.

У другом делу нас је одбрана држала. У нападу смо имали сличне ситуације као у једном делу првог полувремена, али смо у завршници имали много енергије, концентрације и велике жеље и то нам је помогло да дођемо до важне победе, закључио је Радоњић.