Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови Борислава Перић Ранковић, најтрофејнија стонотенисерка са инвалидитетом
До Светског првенства у Гранади Златко Кеслер је са 26 одличја са најважнијих такмичења био најтрофејнији међу стонотенисерима са инвалидитетом.
Спорт / Остали спортови Стони тенис: Беочинци иду на завршни турнир Трофеја купа Европе
Стонотенисери Радничког из Беочина успели су да се пласирају на завршни турнир најбољих осам екипа Трофеја купа Европе.
Спорт / Остали спортови Српским стрелцима два злата другог дана Кикинда купа
КИКИНДА: Стрељачки викенд у Кикинди, завршен је данас другим даном „Кикинда купа“, међународног турнира, који је уз наше такмичаре,окупио стрелце из неколико околних земаља.
Спорт / Остали спортови Србија поново освојила злато на Светском текбол првенству
НИРМБЕРГ: Србија поново светски текбол шампион и тако одбранила светски шампионски трон. Шампионски пехар на Светском текбол првенству које је ове године одржан у Нирмбергу још једном су, више него заслужено, однели српски такмичари Никола Митро и Богдан Маројевић.
Спорт / Остали спортови Неколико стотина стрелаца из пет земаља на првом Кикинда купу
КИКИНДА: У хали Спортског центра ''Језеро'' свечано је отворено друго коло Купа Србије и први Међународни ''Кикинда куп'', у организацији Стрељачког клуба ''Кикинда''.
Спорт / Остали спортови Трофеј Купа Европе за стонотенисере: Беочинци и Олимпијакос за пехар
НОВИ САД: Стонотениски клуб Раднички освојио је прво место у Б групи региона Ц у првој фази "Трофеј Купа Европе" који се одржава у Беочину.
Спорт / Остали спортови Сара Ћирковић златна на СП у боксу за младе
БЕНИДОРМ: Млада српска боксерка Сара Ћирковић освојила је златну медаљу на шампионату света за омладинце.
Спорт / Остали спортови Ф1: Данијел Рикардо се вратио у Ред Бул, биће трећи возач
БЕЧ: Аустралијанац Данијел Рикардо наредне сезоне биће трећи возач екипе Ред Була у шампионату Формуле 1, саопштио је данас аустријски тим.
Спорт / Остали спортови Ф1: Трка за ВН Кине пред отказивањем због корона вируса?
ЛОНДОН: Трка за Велику награду Кине у шампионату Формуле један, која је планирана за 16. април наредне године у Шангају, биће отказана због строгих ограничења уведених у овој земљи због корона вируса, преноси Би-Би-Си.
Спорт / Остали спортови Ф1: Американац Сарџент и званично нови возач Вилијамса
ЛОНДОН: Американац Логан Сарџент возиће наредне сезоне за екипу Вилијамса у шампионату Формуле један, саопштио је данас британски тим.
Спорт / Остали спортови ИНТЕРВЈУ Нада Матић: Нисам очекивала три медаље
Нада Матић је, с три освојене медаље, најуспешнија српска стонотенисерка на Светском првенству за особе са инвалидитетом, које је недавно одржано у шпанској Гранади.
Спорт / Остали спортови Успех српског теквондоа, Надица Божанић првакиња света
ГВАДАЛАХАРА: Надица Божанић, двадесетједногодишња чланица ТКД Галеб, освојила је златну медаљу у теквонду на Светском првенству у мексичкој Гвадалахари, у категорији до 73 килограма.
Спорт / Остали спортови Још два злата и сребро за српске стрелце у Будимпешти
БУДИМПЕШТА: Српски стрелци су освајањем медаља започели, а на исти начин завршили учешће на Отвореном првенству Мађарске у Будимпешти.
Спорт / Остали спортови Фетел: Недостајаће ми Ф1, било ми је задовољство
АБУ ДАБИ: Немац Себастијан Фетел изјавио је да ће му недостајата Формула 1, пошто је у Абу Дабију одвезао последњу трку у каријери.
Спорт / Остали спортови Ф1: Ферстапен победио на последњој трци сезоне у Абу Дабију
АБУ ДАБИ: Возач Ред Була Холанђанин Макс Ферстапен победио је на Великој награди Абу Дабија, којом је завршен овогодишњи шампионат Формуле 1.
Спорт / Остали спортови У сусрет 13. Спортској олимпијади радника Војводине у Ади
АДА: Пригодном свечаношћу, на штанду Покрајинског секретаријата за привреду и туризам, у оквиру Сајма туризма у Новом Саду, промовисане су вредности радничког спортског организовања у Војводини.
Спорт / Остали спортови Тијана Богдановић освојила бронзу на Светском првенству у теквондоу
ГВАДАЛАХАРА: Српска репрезентативка у теквондоу Тијана Богдановић освојила је бронзану медаљу на Светском првенству у мексичкој Гвадалахари.
Спорт / Остали спортови Од 25. до 27. новембра Беочин домаћин Трофеја купа Европе
НОВИ САД: Стонотенисери Радничког из Беочина од 25. до 27. новембра биће домаћини у првој фази Ц групе Трофеја купа Европе.
Спорт / Остали спортови Стефан Таков освојио бронзу на Светском првенству у Мексику
БЕОГРАД: Репрезентативац Србије у теквондоу Стефан Таков освојио је бронзану медаљу на светском првенству у Мексику у категорији до 74 кг, пошто је у полуфиналној борби са Даниелом Куесада Барером Шпанац однео победу резултатом 2:1.
Спорт / Остали спортови Шумахер: Разочаран сам што сам остао без места у Ф1
АБУ ДАБИ: Возач Хаса Немац Мик Шумахер изјавио је да ће све учинити да се врати у шампионат Формуле један, преносе британски медији.