СРЕМСКА ЛИГА: Хет-трик Ђорђевића

Хајдук (В) - Шумар 0:3 (0:1)
fudbal

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 200, судија Скакавац (Рума). Стрелац: Ђорђевић у 26., 60. и 85. минуту (из пенала). Жути картони: Петровић, Кљајић, Јакшић, Грујичић, Стојаковић (Хајдук), Петковић, Радосављевић, Обрадовић, Врачевић (Шумар).

ХАЈДУК: Митровић, Кузмановски, Бакајлић, Марјановић (Стојаковић), Ветеха (Јурошевић), Петровић (Грујичић), Томчић, Кљајић (Дамјановић), У. Ковачевић (Јакшић), Радовановић.

ШУМАР: Младеновић, Врачевић, Петковић, Радосављевић, Ђорђевић, Матовић, Митровић, Обрадовић, Анђелковић (Стојадиновић), Самарyић (Караклајић), Млађеновић (Јаковљевић).

Играчи Шумара су остврарили планирану победу. За то се потрудио троструки стрелац Ђорђевић. У 26. брза акција гостију, на крају лопта долази до Ђорђевића, који прецизним шутем погађа небрањени део мреже. Код другог гола вешто је покупио одбитак од домаће одбране, кренуо неколико корака и изблизине савладао голмана Митровића. На крају после непромишљеног, и погибељног старта Јакшића, Ђорђевић је био сигуран стрелац и са једанаест метара.

С. Томашевић

Слога (В) - Сремац (Деч) 2:4 (1:4)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 150, судија Ипач (Марадик). Стрелци: Лошић у 34. и Достанић у 60. за Слогу, Достанић у 2. (аутогол), Јанковић у 19. и 21. и Марчета у 36.  минуту за Сремац.Жути картони: Салкунић (Слога), Радић, Недељковић, Новаковић, Јуришић (Сремац).

СЛОГА: Цветковић 6, Глувић 7, Поповић 6 (Салкунић), Батањски 6, Кордолуп 7 (Добић), Достанић 7, Станић 6  (Василић), Милекшић 7 (Н. Марковић), Јоргић 7, Пејчиновић 6 (Вучковић), Лошић 7.

СРЕМАЦ: Радић 7, Закић 7, Недељковић 7 (Стаменковић), Симовић 7 (Кресојевић), Лемић 7, Новаковић 7, Јуришић 7, Глигоријевић 7, Матић 7, Марчета 7, Јанковић 7.   Већ у 2. минуту шок за домаћине. Гости су набацили високу лопту пред гол домаћина, а Достанић је покушао да избије лопту у поље, али је неспретно лопту упуцао у своју мрежу.После тога, Јанковић за неколико минута постиже још два гола за госте, тако да је меч био практично решен.

Д. Васић

Сремац (В) - Будућност (СН) 1:1 (0:0)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 200, судија Пантовић (Рума). Стрелци: Грујин у 69. (из пенала) за Сремац, Мијаиловић у 84. минуту (из пенала) за Будућност.Жути картони: Бошковић, Капуран (Сремац), Јефтић, Станивуковић (Будућност).

СРЕМАЦ: Бошковић 8, Кујунџић 7 (Ђурашковић 7), Инђић 7 (Чавић 7), Рудан 7, Перин 7, Грујин 7, Јовановић 7, Лошић 7, Цоневски 7, Капуран 7, Тодоровић 7 (Коларов 7).

БУДУЋНОСТ: Коплић 7, Јесретић 7, Радаковић 7, Станивуковић 7, Радосављевић 7, Јефтић, Павловић 7, Симовљевић 7, Рого 7, Пријић 7, Мијаиловић 7, Јанковић 7 (Ђурђевић 7).

Гледаоци су могли да виде прегршт заиста одличних акција, проигравања, додавања, али тек у наставку. И наравно два пенала после очигледних прекршаја.Истакао се домаћи голман Бошковић који је у неколико наврата одбранио и оно што су већ многи видели у његовој мрежи.

Н. Ковачевић

Срем (СМ) - Подриње 2:1 (0:1)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Будућности, гледалаца 250, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: Рајић у 73. и Новић у 86. за Срем, Вујовић у 21. минуту за Подриње.Жути картони: Турчиновић, Цветковић (Срем), Туцаковић, Вујовић, Стојановић (Подриње).

СРЕМ: Опачић 8, Стикић 7, Маричић 7 (Босиљков 7), Цветковић 8 (Рајић 7), Комазец 7 (Новић 7), Живковић 7, Бежановић 7, Хелајзен 7 (Панић 7), Турчиновић 7, Бајловић 7 (Јошић 7), Вујасиновић 8.

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Стојановић 7, Јанковић 7, Милошевић 7, Јаковљевић 7, Мачвански 7 (Стевановић 7), Кузмановић 7 (Турудић 7), Ивић 7, Туцаковић 7 (Тодоровић), Ераковић 7, Вујовић 7.

Гости су у првом делу  били бољи и повели, међутим у наставку меча дошло је до преокрета. Михаљевчани су се борили и на крају успели Новић је искористио смушеност у одбрани гостију, и то је било довољно да матира голмана Релића.

Ж. Јовановић

Партизан - Борац (М) 8:0 (1:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца око 150, судија Н. Марковић (Добринци). Стрелци: Трипић у 1, 48. и 86, Дамњановић у 50, Пајић у 58, Петровић у 66. и 82. и Зејић у 78. минуту.Жути картони: Зејић (Партизан), Симикић, Недић (Борац).

ПАРТИЗАН: Сабо 7 (Васиљевић 7), Петковић 7 (Јањић), Конц 7, Бабић 7, Зејић 8, Марковић 7 (Богићевић 7), Гавриловић 7, Ђуровић 7 (Игњатовић 7), Пајић 7, Дамњановић 8 (Петровић 8), Трипић 9.

БОРАЦ: Андрејић 6, Ђилас 6, Дамјановић 6, Жилић 6 (Лукић 6), Симикић 6 (Матић 6), Недић 6 (Јосимовић), Врањешевић 6, Лазић 6, Шарчевић 6, Филиповић (Јовелић), Жунић.

Витојевчани су остварили убедљиву победу, против слабог ривала у квалитетној игри. Мада се у првом полувремену гост добро и организовано бранио, играо је доста добро и у пољу, иако је примио гол јећ у 1. минуту.У другом полувремену, сви домаћи играчи просто су били нерешива енигма за гостујћу одбрану. Епилог свега је још седам голова у мрежи младог голмана Андрејића.

Д. Микић

Граничар (К) - Јадран 1:1 (0:1)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 250, Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Вулетић у 60. за Граничар, Булат у 35. минуту за Јадран.Жути картони: Симјановски, Јовановић (Граничар), Цураковић, Маринковић (Јадран).

ГРАНИЧАР: Ракић 6, Вулетић 6, Митровић 5, Сушић 6 (Стефановић 7), Дејан Печеница 7, Симњановски 7, Бојанић 7, Вукадиновић 6 (Шојић 6), Н. Симић 7, Ристић 7, Живковић 6.

ЈАДРАН: Бртка 7, Георгијев 7, Маћешић 7, Чича, Цураковић 7, Кривокућа, Ракар 7, Ј. Којчиновић, Шестовић,  Маринковић 7, Пекић,  Булат 7, Живановић, Јерковић 7, Пејић 7.

Б. Цветичанин

Напредак (П) - Хајдук (Б) 1:0 (0:0)

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Петровић (Шид). Стрелац: Јовановић у 76. минуту.Жути картони: Вукосављевић, Тодоровић, И. Николић, Весић, Радовановић, Спишић, Јовановић (Напредак), Јовановић на клупи, Миловчевић, Ж. Митровић, Лазић (Хајдук).

НАПРЕДАК: Д. Николић 7, Вукосављевић 7, Миросављевић 7, Пршић 7, Весић 7, И. Николић 7 (Павловић 7), 0пачић 7, Драгишић 7, Тодоровић 8, Минић 7 (Јовановић 8), Тошић 7 (Спишић 7).

ХАЈДУК: Савић 7, Ковачевић 7, Гавриловић 7, Миловчевић 7 (Грубјешић), М. Митровић 7 (Ж. Митровић), Лазић 6 (Ђорђевић 7), Живановић 6, Тошић 6 (Милановић),  Николић 7, Лаврек 7, Прица 6 (Станковић 6).

С. Петровић

Фрушкогорац - Раднички (И) 1:0 (1:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 200, судија Ћирковић (Стари Бановци). Стрелац: Ђуричић у 8. минуту.Жути картони: Жижић, М. Трнић, Н. Трнић, Грабић, Ж. Ћорић, Лужајић, Ристић (Фрушкогорац), Лалић, Стричевић, Бобот, Шевић, Глишић, Стајић (Раднички).

ФРУШКОГОРАЦ: Радаковић 7, Жижић 7, (Н. Трнић 7), Грабић 7, Јошић 7, Панић 7 (Ж. Ћорић 7), Масларић 7, Ристић 7, И. Ђорић 7 (Н. Симић 7), М. Трнић 7,  Ђуричић 8 (Лужајић 7), Ивановић 7.

РАДНИЧКИ: Лалић 7, Стричевић 7 (Глишић), Бобот 7, Шаренац 7, Н. Еркановић 7, Шевић 6, Ћирић 6 (Остојић 6), Шкрбић 7, Таглиавиа 7, Беговић 6, Стајић 7.

Д. Цвијетић

ВОЈКА: Слога-Сремац (Деч) 2:4, МАНЂЕЛОС: Фрушкогиорац-Раднички (И) 1:0, ПОПИНЦИ: Напредак -Хајдук (Б) 1:0, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан-Борац (М) 8:0, КУЗМИН: Граничар-Јадран 1:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук-Шумар 0:3, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем-Подриње 2:1, ВОЈКА: Сремац-Будућност 1:1.

1. Шумар  5      4      1      0      19:5  13

2. Партизан       5      3      1      1      16:5  10

3. Напредак (П) 5      3      1      1      10:5  10

4. Сремац ( Деч)        5      3      1      1      11:8  10

5. Будућност     5      3      1      1      8:6   10

6. Срем (СМ)     5      3      0      2      11:8  9

7. Јадран   5      2      2      1      9:6   8

8. Хајдук (Б)     5      2      2      1      4:1   8