Градска лига Нови Сад: Каменичани не посустају

И на премијери пролећног дела лидер је стигао до нових бодова. Међутим, није имао лак задатак, јер је наишао на жесток отпор екипе из Новог Сада.
Titel Backa

Фрушкогорац - Центар 2:0 (2:0)

СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија: Кљајић (Бачки Јарак), стрелци: Јевтић у 19. Бркљача у 32. (из пенала) минуту. Жути картони: Кукурузовић, Караћ, Лукић, Васојевић (Фрушкогорац), Ербез (Центар).

ФРУШКОГОРАЦ: Боројевић, Караћ, Д. Васојевић, Перовић, Кукурузовић, Поповић (Јокић), У. Јевтић, Шкрбић, Лукић (М. Васојевић), Бркљача (М. Лукић), Глишић.

ЦЕНТАР: Матић, Петковић, Цупарић (Марков), Ербез, Ћупић, Милић, Мушицки, Чалија (Луковић), Козарски (Шашић), Поњевић, Целић.

Предност Каменичанима донео је Милојко Јевтић. А коначан резултат из казненог ударца поставио је најбољи стрелац тимаНемања Бркљача.

М. По.

Тител - Бачка 1:1 (1:0)

ТИТЕЛ: Спортски центар Вашариште, гледалаца 100, судија Рикановић (Шајкаш), стрелци: Павловић 13.  за Тител и Танцик 85. минут за Бачку. Жути картони: Хуцки, Илић и Тркуља (Тител) а Лињацки и Павлов (Бачка) црвени картони:Леђанац и Штрбац (Бачка).

ТИТЕЛ: Ђуричић 6, Ј. Караташевски 6, Петровић 6, Фодор (Младеновић), Тркуља 6, Бабић 6, Павловић 7 (Стојановић), Паунић 6, Хуцки 6 и Илић 6 (Н. Караташевски).

БАЧКА: Штрбац 6, Мајсторовић 6, Њемчевић 6 (Глишић), Гавранић 6, Танцик 7, Инђић 6, Пашћан 6 (Кнежевић), Нинков 6, Леђанац 6 и Лињацки 6.

Жива и борбена утакмица са доста попуштених прилика. Домаћи су у 13. минуту из слободног ударца са 18 метара преко најбољег играча на терену Ивана Павловића дошли у водства. Затим је на сцену ступио несигурни судија из Шајкаша.који је без разлога делио картоне. Гости су преко Танцика у 85. минуту изједначили резултат упркос што су на терену имали два играча мање.

Ж. М.

Москва - Обилић 0:2 (0:2)

НОВИ САД: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Драгољевић (Бачки Јарак), стрелци: Тошић у 13. и Милутинов у 42. минуту. Жути картони: Мрђеновић (Москва), Панић, Ђукић, Радаковић, Миладиновић.

МОСКВА: Чамбор, Мрђеновић, Краснићи, Лечић, Ћук, Периновић, Васић, Мацура (Ступар), Кременовић (Миљевић), Черњак, Шљивић (Дашић).

ОБИЛИЋ: Петрковић, В. Панић, Павлић, Радаковић, Миладиновић, Милановић, И. Панић, Ђукић (Миланковић), Милутинов, Павлов, Тошић.

Екипа из Вилова након боље игре савладала је екипу Москве. Победник је био решен још у првом полувремену, када је Богољуб Тошић савладао Чамбора, а до истека првог дела и Милутинов се уписао у стрелце. У наставку и поред прилика на обе стране резултат се није мењао.

М. По.

Железничар - Ченеј 2:0, Тител - Бачка 1:1, Москва - Обилић 0:2, Сусек - Хајдук 2:1, Борац - Динамо 7:3, Фрушкогорац - Центар 2:0. Слободан је био Милетић.