КИКИНДА, ЖИТИШТЕ Голман с пенала донео бод

Рохам - Бега  4:4 (2:1)
lopta

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама, гледалаца: 150, судија: Н. Божић (Житиште, стрелци: Саша Николић у 8. Душан Голушин у 11. Арон Ходи у 74. и Марко Вукобрат у 90. (икз пенала) за Рохам, а Добра Макаи у 9. и 56. и Алекс Сенте у 63. и 66. минуту за Бегу. Жути картони: Р. Тодор, Л. Чеке, Б. Хорват (Рохам), а И. Поповић, У. Јокић, Игор Цирок (Бега). Црвени картон: Душан Голушин (Рохам).

РОХАМ: М. Вукобрат 8, Р. Тодор 7, М. Челекетић 7 (Флориан Апро 7), Л. Чеке  7, А. Ходи 8, Р. Балог 8, С. Николић 8, А. Бобан 7 (И. Ујвари 7), Ђ. Максимовић 7, Д. Голушин 8, Б. Хорват 7.

БЕГА: Ричард Каршаи 7, И. Поповић 7, В. Ђолаи 7, Д. Макаи 8,5, А. Аврам 7 (Ервин Цирок 7), К. Шајти 7, Алекс Сенте 8, А. Сич 7 (Јожеф Чордаш 6), Денис Раду 7 (Игор Цирок 7), У. Јокић 7.

Узбудљив и садржајан дерби одигран је у Новој Црњи. На крају пчосле 90 минута доброг фудбала и олсам голова утакмица је завршена без одлуке. А изједначење је донео голман Рохама Марко Вукобрат који је у 90 минуту био прецизан са линије пенала.

Тереквеш - Омладинац (РТ ) 0:5 (0:3)

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, гледалаца: 100, судија К. Ковач (Мокрин),стрелци: Душан Савић у 7. и 35. и Роберт Бакош у 43. 67. и 73. минуту. Жути картон: З. Борикић (Омладинац РТ).

ТЕРЕКВЕШ: К. Зарин 5, А. Сабо 5, М. Николић 5 (А. Обрадовић 5), В. Рафа 5, А. Касаловић 5, Н. Рајков 5, Н. Обрадовић 5 (М. Бошков 5), Едвард Хеђеши 5, И. Салма 5, М. Тривуновић 5 (А. Костић 5),Н. Раданов 5.

ОМЛАДИНАЦ: М. Ђолаи 8 (Вања Иванов 8), И. Банч 7, В. Ћировски 7, З. Капур 7, Б. Рајлић 7 (Л. Манојловић 7), Миле Шаренац 8 (Н. Пудар 7), Љ. Пудар 7, Р. Бакош 9, Д. Савић 8 (Н. Жужа 7 ), Д. Ђукић 7, Д. Влајић 7 (З. Борикић 6).

Фудбалери Омладинца из Равног Тополовца су лако дошли до победе. Хет -трик је постигао Роберт Бакош.

Борац (И) - Војводина   1:9 (0:5)

ИЂОШ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: М. Бајић (Кикинда) .Стрелци: Владимир Лудајкић у 85.за Борац (И), а Бранислав Докман у 1. Ненад Гаврић у 18.Инкрит Лудајић у 23. и 38. Мирослав Бербаков у 45. Далибор Пајташев у 49. и Милан Тодоров у 78. 81. и 88. минуту за Војводину .

БОРАЦ: М. Аћимов 5, Н. Бошков 5 (В. Мирчевски 5),С. Кљајић 5, П. Ракић 5, Б. Месарош 5 (Ж. Ћирић 5), О. Стојановић 5 (Д. Аћимов 5), Б. Спахић 5 (В. Лудајић 7), З. Мирков 5, Н. Матијевић 5, Небојша Драган 5 (С. Марјанов 5), Б. Грујић 5.

ВОЈВОДИНА: Н. Протић 8 (В. Кнежевић 7), Б. Докман 8 (Д. Пајташев 8), Н. Гаврић 7 (М. Тодоров 9),Б. Завишин 7, М. Стојков 7, М. Марић 8, Д. Адамов 7, М. Бербаков 8, Инкрит Лудајић 8,5 (Д. Сараволац 7), Н. Ранков 7 (Д. Грујић 7),Б. Винцан 8.

Башаиђани су до врха напунили мрежу голмана Борца из Иђоша Милана Аћимова.

Борац (А) - Пролетер  3:2 (0:1)

АЛЕКСАНДРОВО: Игралиште „Лукарело „, гледалаца 50, судија: М. Рунић (Житиште). Стрелци: Страхиња Зечевић у 58. и 59. и Драган Гајинов у 72. за Борац, а Никола Дошеновић у 4. и Горан Живков (из пенала) у 87. минуту за Пролетер. Жути картони: Р. Аћамовић, П. Штиковац (Борац), а Д. Радин, М. Грујичић (Пролетер). Црвени картони: Милош Самолов (Борац),а Александар Живков (Пролетер).

БОРАЦ: Н. Аћамовић 7, Р. Аћамовић 7, М. Самолов 6, С. Зечевић 9 (С. Ракић 7), Сергеј Романов 7 (Л. Владетић 7),Д. Гајинов 8, П. Штиковац 7, Б. Тошков 7, Б. Јакшић 7, Н. Брајић 7, Л. Јаворина 8.

ПРОЛЕТЕР: Д. Попов 6, Н. Попадић 7 (Д. Њергеш 7),Д. Радин 6 (М. Грујичић 7),Н. Дошеновић 8, С. Цвејин 7, Р. Вујовић 7, А. Живков 6, Г. Живков 7, Д. Мршић 6 ,М. Становић 7 (С. Станковић 6), Б. Текиндер 7 (Обрад Становић 7).

У отвореној игри у првом полувремену више од игре су имали фудбалери Пролетера из Међе. Домаћи фудбалери  у наставку успели су преко двоструког стрелца Страхиње Зечевића да дођу до преокрета.

П.Станић

1. октобар - Подгрмеч  2:3 (1:2)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште 1. октобра, гледалаца: 100, судија: Б. Чолак (Башаид), стрелци: Зоран Ђурић у 17. и Дејан Русимовић у 55. за 1. октобар, а Кристијан Терзић у 26. Никола Ристић у 36 .и Светозар Манојловић у 89. минуту за Подгрмеч. Жути књартони :Д. Марковић, С. Дајин, М. Вираг (1. октобар), а Ј. Миљуш, Ђ. Живковић (Подгрмеч). Црвени картони: Дејан Русимовић (1. октобар), а Љубомир Сивчевић (Подгрмеч).

1. ОКТОБАР: С. Тривуновић 6, М. Банду 5 (Л. Рајић 6), Д. Марковић 7, Д. Русимовић 6, З. Ђурић 8, Д. Вираг 7, С. Дајин 6, М. Николин 5, М. Милин 6 (Н. Пандуров 6),М. Вираг 7, Данијел Вираг 6.

ПОДГРМЕЧ: Т. Стевановић 7, Р. Живковић 7, Д. Ђурић 6, М. Родић 7, С. Манојловић 9, Ј. Миљуш 7, М. Балабан 7, Љ. Сивчевић 6, Н. Ристић 8, К. Терзић 8 (М. Бабић 7), Ђ. Живковић 7.

Житиштани су тек у финишу утакмице успели да победе врло неугодног ривала 1. октобра из Српскога Итебеја .

Припремио

П. Станић

Борац (И) - Војводина 1:9, 1. октобар - Подргрмеч 2:3, Борац (А) - Пролетер 3:2, Рохам - Бега 4:4, Тереквеш - Омладинац 0:5.

1. Војводина     6      5      1      0      35:6  16

2. Омладинац    6      5      1      0      27:4  16

3. Рохам    6      3      1      2      25:15        10

4. Пролетер       6      3      0      3      16:12        9

5. Борац (А)      6      3      0      3      16:14        9

6. Бега      6      2      1      3      11:21        7

7. Тереквеш      6      2      0      4      8:13  6

8. Борац (И)      6      2      0      4      11:29        6