Квалификације за ЛШ: Звезда - Копенхаген (1:1)

У трећем колу квалификација за Лигу шампиона, Црвена звезда је на стадиону "Рајко Митић" ремизирала са Копенхагеном (1:1).
11

За седам дана црвено-беле очекује реванш у Данској. Уколико црвено-бели у двомечу успеју да прођу вечерашњег противника, у следећем колу очекује их Јанг Бојс.

После пет минута судијске надокнаде утакмица је завршена

86` Бен пада у шеснаестерцу али судија из Португала не свира пенал

84` ГОЛ Винд је са пенала био сигуран

82` Пенал за Копенхаген. Јованчић прави прекршај, по процени судије

80` Боаћи и Марин си били у шанси. Након центаршута, Боаћи подмеће ногу, али непрецизан је

79` Период игре када Данци покушавају да угрозе  Звездни гол. Ипак, игра се углавном на средини терена. Звезда делује сигурно

65` Распламсала се борба. Прети Звезда, али и гости.

56` Иванић издалека по земљи, али голман Данаца није имао проблема

54` Сјајна прилика за Звезду. После напада Копенхагена, Марин је изнео лопту на противнички део терена. Леп центаршут и Боаће туче главом, ал погађа спољни део мреже

48` Прилика за Данце. Винд је тукао у шеснаестерцу, али поред стативе

Почело је друго полувреме

Крај првог полувремена

44` ГОООЛ Звезда води са 1:0 Милан Павков је стрелац. Бегечанин је из окрета шутирао и матирао голмана Гритебуста

43` Звезда и даље има иницијативу. Ствара прилике. Копенхаген се определио за дефанзиву

30` Марин је из трка шутирао са  око 20 метара искоса са десна, али је лопта отишла поред гола

25` Звезда прети. Неколико напада црвено-белих који нису уродили плодом. Ипак, види се да Београђани не репспектују противника и да у до сада бољи тим

16` Шанса за Вукановића који је тукао главом али је лопту лако ухватио голман Гритебуст

10` Гобељић шутира два пута са око 12 метара, али је оба пута изблокиран

3` Прва прилика за Звезду. Марин је тукао из слободног ударца и лопта је за мало отишла преко гола. Одмах потом након корнера, Дегенек је покушао главом, али је голман Копенхагена био сигуран