Лига шампиона: Црвена звезда - Тотенхем (0:4)

У Београду завршен меч Црвена звезда - Тотенхем у 4. колу Лиге шампиона. Тотенхем даје четврти гол, опет после брзе акције, стрелац Ериксен.Трећи гол у мрежи Звезде, акција из три потеза, опет Сон. Други гол за Тотенхем дао је Сон. Клуб из Лондона повео голом Ло Селса после правог карамбола пред голом Црвене Звезде.
s

94` Завршена утакмица. Тотенхем је демонстрирао изузетну брзину  и прецизност акција, а Звезда је у првом полувремену играла врло добро. Током целог меча црвено-бели су створили неколико стопостоних шанси, али нису погодили. Тотенхему је доминацију, као и у првом мечу, донео изузетно брз везни ред и, наравно, нападачи који филмском брзином освајају простор и прибрани су у завршници

91` Скип добио жути картон после грубог фаула над Боаћијем

87` Звезда се врло тешко брани са играчем мање

86` Ериксен погађа Зездину мрежу после милиметарске акције Тотенхема

83` До краја утакмице Звезда са играчем мање, Павков се неће вратити на терен

78` Павков повређен, незгодан доскок, изврнуо је, зглоб интервенишу Звездини лекари

75` Изашао Сон, ушао Сесењо

71`  Продор Ериксена са десне стране, центаршут по земљи, Кејн шутира поред стативе

67` Слободан ударац за Звезду, па корнер. Изашао Гарсија, ушао Боаћи

62` Изузетно брза акција Лондонаца, три потеза и гол, погађа поново Сон

58` Сон даје гол, Звездина средина терена опет је поклекла, није добро бранила контру Лондонаца

52` Милуновић очистио опасну ситуацију у казненом простору Звезде

49` Велика шанса за Звезду, Павков без потребе асистира, уместо да шутира!

48` Тотенхем опет има више лопту

Почело друго полувреме, Жандер у Звезди заменио Гобељића

Крај првог полувремена. које је наш шампион играо врло добро , а погодак је примио после грешке на средини терена. Следила је брза контра Тотенхема и невероватна ситуација пред голом Звезде, у којој су гости из трећег шута погодили Борјанову мрежу

45` Опасна контра Тотенхема, Кејн срећом непрецизан

44` Звезда погађа пречку а пре тога је Ван Ла Пара фантастично шутирао, али је Газанига одбранио!

41` Нови ударац Ло Селса, Аргентинац је то извео атрактивно, али преко гола

38` Марин наставио меч

37` Марко Марин повређен, указује му се лекарска помоћ

34`  Тотенхем дао гол, врло необичан, пре тогасу погодили стативу и пречку и у тој конфузији у Звездиној одбрани лопта дошла до Ло Селса, који је лако закуцао у мрежу

29` Тотенхем опет лако плео мрежу пред Звездуним казненим простором, али је црвено-бела зона-прес издржала. Ерик Дајер добио жути картон због фаула над Миланом Павковим

26` Други корнер за Тотенхем, Борјан опет боксује

22` Стопостотна шанса за Звезду, Павков сам пред Газанигом, овај брани

20` Тотенхем много више држи лопту, вреба продоре по боковима, Звезда повучена, тражи контранапад

18`   Први корнер за Тотенхем, Милан Борјан боксује лопту

13` Опасан покушај Харија Кејна са десне стране, лопта је завршила у спољњем делу мреже

12` Тим из Лондона садаа више има лопту, сви Звездини играчи су на половини нашег шампиона

9` Тотенхем показао део репертоара, брзо кретање играча и лопте, али је Кејн направио фаул у нападу

7` Звезда за сада игру добру зону-прес на средини терена

3` Први напад Тотенхема са десне стране, Звезда се одбранила

2` Звезда је почела меч жестоким темпом.  Притиска Тотенхем од старта меча