ОЛ Кикинда, Житиште: Новобечејци напали судију

Меч у Хетину прекинут је  у 23. минуту код резултата 0:0.
fudbal lopta pix

Тереквеш - Јединство 0:0 (прекинуто у 23. минуту)

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, гледалаца 150, судија: Никитовић  (Торак). Црвени картони:  Матић у 19. и Милашиновић(представник клуба) 23. минуту (Јединство).

ТЕРЕКВЕШ: Тарана, Рафа, Субу, Шарановић, Н. Обрадовић, С. Тривуновић, Љ. Тривуновић, Ајдарић, М. Тривуновић, Николић, Ристић.

ЈЕДИНСТВО: Влашкалин, Фаркаш,  М. Пецарски, Еремић, Матић, Докман, Веселиновић, Н. Пецарски, Максимовић, Вребалов, Коледин.

У 19. минуту игре играч Јединства Марко Матић је добо црвени картон, због грубог старта и то је извало гнев Новобечејаца. Најратоборнији је био представник гостију Душан Милашиновић који је ушао на терен, вређао судију, а када је И он добиоо црвени картон, напао га је физички. Наравно, судија је прекинуо утакмицу.

1. октобар - Рохам 2:0 (2:0)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште 1. октобра, гледалаца 150, судија: Ранков (Кикинда), стрелци: Русимовић у 20. и 33. минуту.

1.ОКТОБАР: Кашлик 8, Мирослав Николин 7,5, Поповић 6,5 (Марков 7), Марковић 7,5, Данијел Вираг 7, Русимовић 9 (Ковач 7,5), Петровић 6,5 (Матић 7,5), Далибор Вираг 8,(Керекеш 7), Игор Цирок 6 (Шајти 7), Чапо 6,5, Марко Вираг 7.

РОХАМ: Марко Вукобрат 7,5, Лајош 6, Тодор 7 (Ујвари 6,5) ,Сакал 7 (Ђолаи 7), Чеке 6,5, Ходи 7,5, А. Живковић 7, М. Ољача 6 (Апро 7), Балог 7,5, Китановић 6, Будаи 5,5 (С. Живковић 7).

Напредак - Пролетер 4:1 (2:1)

БАНАТСКА ТОПОЛА: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија: Радаковић (Банатско Карађорђево), стрелци: Барта у 13. Станковић у 15. (из пенала), Голушин у 56. и Шврака у 91. за Напредак, а Срђан Климовић у 9. минуту за Пролетер. Жути картони: Сл. Фарди, Вујовић, Б. Станковић (Пролетер).

НАПРЕДАК: Грбић 8, Челекетић 7, Шврака 9, М. Тинтор 7,5 (Ханђа 6,5), Ач 7 (Каналаш 7,5), Д. Вујин 8, А. Барта 7,5 (Стојановић 7), Станковић 8 (Зец 7), Голушин 7,5, Миладинов 6,5, Иван Фехер 7(Игор Фехер 7,5).

ПРОЛЕТЕР: Танасић 5,5, Сл. Фарди 6, Њергеш 5,5, Коснић 7, О. Становић 7, Вујовић 7,5, Климовић 7,5, Ружин 6, Ж. Станковић 5, Б. Станковић 6,5, М. Фарди 7.

Омладинац-Подгрмеч 3:2 (2:1)

РАВНИ  ТОПОЛОВАЦ  Игралиште Херцеговина, гледалаца 200, судија: Ковач  (Мокрин), стрелци: Зекировић у 2. и 33. и З. Капур у 93. (из пенала) за Омладинац, а Иван Ђурђевић у 37. и Љубомир Сивчевић у 49. минуту за Подгрмеч. Жути картони: Мандић, Рајков (Омладинац), а Спајић, Ђорђе Живковић, Сивчевић (Подгрмеч).

ОМЛАДИНАЦ: Максимчев  8, Зекировић 8,5, Банду 7, З. Капур 9, Мандић 7,5, И. Салма 6,5(Дробњак 7), Рајков 7,5, Надаждин 6,5, Кујунyић 7, Ћировски 6,5, Калдесић 7,5.

ПОДГРМЕЧ: Александар Ђурђевић 6,5, Манојловић 6, Бабић 6,5, Спајић 7, Ђ.Живковић 6, Мирчић 7, Црномарковић 6, И. Ђурђевић 7,5, Сивчевић 7, Шијан 5,5 (Кочалка 7), Р. Живковић 7 (Томаш 6).

Преипремио: П. Станић

Резултати:

Напредак - Пролетер 4:1, 1. октобар - Рохам 2:0, Омладинац - Подгрмеч 3:2. Тереквеш - Јединство (НБ) 0:0 (прекинуто у 23. минуту). Слободан је био  2. октобар.