Сремска лига: Румљани никад слабији

Путинчани су лако, добили, доста слабе, домаћине.Већ у првих 15.минута имали су две, три изванредне прилике да поведу.
fudbal

Словен - ПСК Путинци 0:3 (0:1)

РУМА: Стадион Словена, гледалаца 50, судија Љубинковић (Рума).Стрелци: Митровић у 40, Ж. Алимпић у 73. и Андреата у 82.  минуту-. Жути картони: Батањски, Кљајић (Словен), Јованов (ПСК Путинци).

СЛОВЕН: Васовић 6, Кљајић 6, Јовановић 6, Вулић 6, Батањски 6, Ракић 7 (Остојић), Цвјетичанин 6, Војчанин 6, Марковић 6 (Лазић), Петковић 6 (Станић), Достанић 6.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 7, Бркић 7, Зекановић 7, Јованов 7, Савковић 8, С. Алимпић 8, Н. Адамовић 8, Андреата 8 ( Мудрић), Митровић 8, Играч 8 (Квочка), Љубоја 7 (Ж. Алимпић).

Ипак, први гол су постигли из слободног ударца. Митровић је с 28 метара матирао голмана Васовића. Ж. Алимпић је био стрелац са десетак метара. Претходно је заобишао, тројицу противничких играча. Затим је Андрета, погодио, мрежу гостију главом.И то после идеалног центаршута Митровића.

Ч. Јовичић

Партизан - Слобода 0:1 (0:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Стадион Партизана, гледалаца 100, судија Бањанин (Моровић).Стрелац: Мркајић у 54.  минуту. Жути картони: Гемери, Пајић, Г. Радовић (Партизан), Ашћерић, Радосављевић, Перишић, Љубојевић, Мркајић, Мајсторовић (Слобода).

ПАРТИЗАН: Будаковић 6, Мијић 6, Трипић 7, Г. Петровић 7, Сантрач 7, Алексић 7, Гемери 6, В. Петровић 7, Г. Радовић 7 (Пајић), Ж. Радовић 6 (Марковић), Драгојевић 7 (Карајачић).

СЛОБОДА: Радосављевић 8, Нинић 7,  Обрадовић 6, Кнежевић 7, Ашћерић 7 (Весић 7), Наић 7, Мркајић 8 (Мајсторовић 7), Љубојевић 7, Новић 7 (Трбовић 7), Радошевић 7, Перишић 7.

Гости из Доњег Товарника, у првом полувремену, издржали су стални притисак домаћина, који је на све начине  покушавао, да први постигне гол, и тако обесхрабили одличну одбрану гостију. Иначе, било је шанси на обе стране. Али, само су, гости, искористили једну. Стрелац је био Мркајић после соло продора. И, када је дошао на око 16 метара прецизно је лопту шутнуо, а изврсни голман Будаковић је био немоћан.

С. Сарић

АДАШЕВЦИ: Граничар - Борац (М) 1:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Борац (К) 1:4, СТАРА ПАЗОВА: Железничар - Напредак (П) 4:0, ЉУКОВО: Љуково -Први мај 0:7, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Слобода 0:1, РУМА: Словен - ПСК Путинци 0:3, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Рудар 5:0, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност - Јадран 1:1 (прекинуто у 50. минуту).