Војводина убедљива, три гола у мрежи Младости из Лучана

У Новом Саду завршена утакмица Војводина-Младост у 4. колу Суперлиге Србије, Новосађани повели голом Бојића у 70. минуту, у 84. минуту Саничанин повећао вођство а Ђуричин у 87. минуту да још један гол за Војводину
с

92` Крај утакмице у којој је Војводина показала завидну ефикасност и потпуну доминацију

87`Ђуричин повећао вођство Војводине на 3:0

84` Синиша Саничанин затресао мрежу Младости из Лучана, Војводина води са 2:0

70` Петар Бојић довео Војводину у вођство од 1:0, спретни шпиц Новосађана погодио мрежу Лучанаца

55` Режис Самуел Баха из лучанске Младости добио жути картон због фаула

54` Војводина води игру у овом мечу, извела је седам корнера, гости само један

46` Почео други део меча

45` Крај првог полувремена

34` Сада је успостављена равнотежа на терену, посед лопте је потпуно изједначен

24` Новосадски црвено-бели до сада су четири пута шутирали, од тога је лопта три пута ишла у оквир гола Младости из Лучана, док гости уопште нису шутирали. Војводина је извела три корнера, гости ни један, голман Младости интервенисао је три пута, Симић из Војводине уопште није морао. Значи, потпуна иницијатива Војводине

8` Војводина је, као што је и најавила, кренула по победу, у досадашњем току утакмице потпуно доминира, што се поседа лопте тиче гости из Лучана су подређени

Војводина: Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Немања Човић, Мирко Топић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Петар Бојић, Миодраг Гемовић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић

Младост: Дамјан Кнежевић, Лазар Јовановић, Дамјан Крајишник, Ђорђе Бабић, Обиора Одита, Немања Мицевић, Режис Баха, Александар Јешић, Богдан Милошевић, Петар Јовановић, Милош Шатара