НБА: Мицић поново ЕФИКАСАН У ПОРАЗУ Шарлота од Орланда (видео)

ОРЛАНДО: Кошаркаши Орланда победили су на свом терену екипу Шарлота резултатом 112:92 у ноћашњем мечу НБА лиге.
Tanjug/AP Photo/Phelan M. Ebenhack

Најефикаснији у екипи Орланда био је Кол Ентони са 21 поеном, док је Џејлен Сагс убацио 16. Код гостију, најбољи је био Брендон Милер, који је постигао 21 поен.

Српски кошаркаш Василије Мицић био је стартер у екипи Шарлота, а на терену је провео скоро 27 минута. Он је за то време постигао 20 поена и имао по једну ухваћену лопту и асистенцију. Његов сународник Алексеј Покушевски играо је нешто мање од 28 минута, а меч је завршио са три поена, пет скокова и једном асистенцијом.

Кошаркаши Хјустона савладали су у гостима Вашингтон резултатом 137:114. У победничкој екипи бриљирао је Џејлен Грин са 42 поена и 10 скокова. Српски центар Бобан Марјановић играо је нешто више од два минута, а за то време постигао је пет поена.

У домаћем тиму, најефикаснији су били Кори Кисперт, Џастин Шампини и Џулс Бернард, који су постигли по 16 поена.

У осталим ноћашњим утакмицама НБА постигнути су следећи резултати: Бруклин - Њу Орлеанс 91:104, Сан Антонио - Далас 107:113 и Минесота - Денвер 112:115.