broken clouds
9°C
01.10.2025.
Нови Сад
eur
117.2004
usd
99.9236
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

„Био сам под утицајем влашке магије“ УНУК ОСУМЊИЧЕН ЗА УБИСТВО БАБЕ И ДЕДЕ У ДЕСПОТОВЦУ Прво их је онесвестио тупим делом секире, а затим УСМРТИО НОЖЕМ

30.09.2025. 23:25 23:29
Пише:
Извор:
Еспресо
Фото: Dnevnik.rs

Осумњичени Милош М. (39) који се терети да је у петак убио деду Момчила Р. (79) и бабу Живадинку Р. (76) у селу код Деспотовца наводно је на наслушању као могући мотив навео црну магију!

Милош је у одбрани признао свирепо убиство и рекао да је био под утицајем влашке магије. Описао је да је прво ударцима тупим делом секире онесвестио баку и деду, а затим их је ножем усмртио. Полиција је иначе пронашла секиру и нож за које се сумња да је користио током незапамћеног злочина.


Извор из истраге објашњава и да је злочин посебни узнемирујућ будући да је осумњичени своје жртве најпре онемогућио да се бране.

То што је бабу и деду прво ударио тупим делом секире указује на то да је хтео да их онеспособи да евентуално пруже отпор или побегну. Док су били у несвести докрајчио их је ножем - објашњава извор.

Милош М. је ухапшен у недељу на вашару у Смедервској Паланци.

Судија за предходни поступак Вишег суда у Јагодини одредио је до 30 дана притвор Милошу М. из Дубоке код Јагодине који је осумњичен да је 26. септембра убио бабу Живадинку Р. (76) и деду Момчила Р. (79). Притвор је одређен због опасности од бекства и да осумњичени не би утицао на сведоке односно због узнемирења јавности, пише Еспресо.
 

Извор:
Еспресо
Пише:
Пошаљите коментар
ТРОЈИЦА У ПРИТВОРУ ЗБОГ СУМЊЕ НА ТЕШКО УБИСТВО У ДЕБЕЉАЧИ Поступак против малолетника који је учествовао у кривичном делу раздвојен

ТРОЈИЦА У ПРИТВОРУ ЗБОГ СУМЊЕ НА ТЕШКО УБИСТВО У ДЕБЕЉАЧИ Поступак против малолетника који је учествовао у кривичном делу раздвојен

30.09.2025. 21:50 21:57