overcast clouds
15°C
10.10.2025.
Нови Сад
eur
117.1682
usd
101.2252
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ОБРАДОВОЋ ПРЕД СПЛИТ: Морамо да будемо максимално опрезни, са поштовањем према Сплиту

10.10.2025. 14:50 14:53
Пише:
Извор:
Танјуг
obradovic
Фото: TANJUG/ANA PAUNKOVIĆ

Тренер кошаркаша Партизана Жељко Обрадовић рекао је пред гостовање Сплиту да његова екипа мора да буде максимално опрезна и да покаже поштовање према ривалу.

Бранилац титуле у мечу другог кола Групе А АБА лиге гостује Сплиту у суботу од 18 часова, свега 43 сата после завршетка евролигашког дуела са Ефесом. Партизан у меч улази после победе у првом колу против Крке (84:78), док је Сплит поражен на гостовању у Дубаију резултатом 92:58.

"Имамо одређених проблема, па ћемо видети у ком саставу ћемо изаћи. Очекујем допринос свих играча, али нам је потребна свежина од оних који су имали мању минутажу. Само 48 сати од претходног меча веома је тешко играти, али морамо да се спремимо. Сплит је променио екипу и тренера, али знамо како је играти тамо. Морамо да будемо максимално опрезни и са поштовањем према противнику. Енергија ће нам бити најважнија", рекао је Обрадовић, а преноси клупски сајт.

Крилни кошаркаш Ајзак Бонга је рекао да Сплит може да буде незгодан противник.

"Сутра нас чека нова утакмица и мислим да је, пре свега, најважније да се опоравимо од претходног меча. Морамо да надокнадимо одмор, спавамо добро и регенеришемо се како бисмо били спремни за Сплит. Они могу да буду врло незгодан противник, зато је важно да будемо спремни на све, да уђемо максимално концентрисани у меч и да покушамо да упишемо још једну победу", истакао је Бонга.

Извор:
Танјуг
Пише:
Пошаљите коментар
ОБРАДОВИЋ НАКОН ТРИЈУМФА: Много ствари морамо да поправимо; КОКОШКОВ: Нисмо постојали у првом полувремену
спорт

ОБРАДОВИЋ НАКОН ТРИЈУМФА: Много ствари морамо да поправимо; КОКОШКОВ: Нисмо постојали у првом полувремену

09.10.2025. 23:08 23:10