ВУЧИЋ БУКВАЛНО “ОТЕРАО“ ДАЧИЋА У БОЛНИЦУ! Председник Србије се ШОКИРАО када је јутрос видео како министар изгледа и тешко дише
Председник Србије Александар Вучић јутрос је, како сазнаје Информер, буквално 'отерао' Ивицу Дачића у болницу када га је видео уочи комеморације Владиславу Јовановићу.
Како наводе, председник се шокирао када је видео како Дачић изгледа и тешко дише.
Када је Вучић видео Дачића и разменио са њим пар речи, одмах му је рекао да не сме да остане на комеморацијими да хитно мора у болницу. Ивица се најпре нећкао, али га је онда ипак послушао… - препричава саговорник Информера.
Ивица Дачић је смештен на полуинтензивну негу одмах по пријему у Клинички центар Србије, толико је био лоше.
Како преносе медији, Ивица Дачић је тренутно прикључен на апарате и налази се у животној опасности!
Министра ће у болници ће посетити најближи сарадници, чланови Владе, али и председник Александар Вучић.
Њему је констатована обострана упала плућа.