УЛЕТЕО КОМБИЈЕМ У ДВОРИШТЕ, Ограде више нема, ВОЗИЛО СЕ ПРЕВРНУЛО НА КРОВ (ВИДЕО)
10.05.2026.
18:41
18:47
Коментари (0)
Како јавља sabac.online на свом Инстаграм профилу, данас поподне у Шапцу је дошло до саобраћајне несреће, пишу на Вибер групи "Патроле 015".
Наиме, услед за сада неразјашњених околности, комби лозничке регистрације ударио је у ограду приватне куће, разбио је и завршио на крову, насред травњака.
"Опрез на путу од Сокине кафане ка центру Мајура. Човек улетео комбијем у двориште, преврнуо се", једна је од порука Вибер групе.
Комшије су се окупиле да пруже помоћ, позвана је и полиција и Хитна помоћ.