"ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ ЈЕ НАЈВЕЋИ ФАКТОР ПОМИРЕЊА У РЕГИОНУ" Дина Вучинић послала јасну поруку пред данашњи скуп: Највећа српска застава биће једна од најлепших слика из Београда" 27.06.2026. 12:51 13:03 Пише: Дневник Коментари (0) Дина Вучинић, председница Скупштине Града Новог Сада, гостовала је на Пинк телевизији где је говорила о актуелним политичким темама у земљи и региону. Ваше име Текст коментара Interests Услови коришћења Пошаљите коментар