МАЛО КО ЗНА ПРАВУ ИСТИНУ О БОЗИ Новосађани се изнова враћају овом заборављеном напитку А НА ОВОМ МЕСТУ СЕ ПРАВИ ПО НАЈБОЉЕМ РЕЦЕПТУ
Боза је традиоционално пиће од житарица које се пије охлађено у врелим летњим данима.
По многима најбоља боза у Новом Саду данас се пије у најстаријој градској посластичарници „Цариград“.
Како су за „Дневник“ рекли из ове посластичарнице, боза се припрема свакодневно и увек служи свежа, а највернији љубитељи овог традиционалног напитка су старији суграђани, који јој се изнова враћају због препознатљивог укуса и носталгије коју буди.
Предавање и дегустација под називом „Није просто к’о боза” одржани су недавно у Дигиталном омладинском центру, где су историчарка уметности Марина Лукић Цветић и Лидија Цветић Вучковић из Музеја слатка публику провеле кроз богату историју бозаџијског заната и једног од најстаријих ферментисаних напитака.
Посетиоци су имали прилику да сазнају да је боза густо освежавајуће пиће које се прави од различитих житарица, попут пшенице, кукуруза и проса, при чему се, према речима предавачица, најукуснија боза добија управо од проса. Овај напитак вековима је присутан на простору Балкана, а на наше крајеве донели су га Турци током османског периода.
Како је истакнуто током предавања, боза у почетку није била део свакодневне исхране аутохтоног становништва, већ се првенствено везивала за јањичаре, припаднике елитних османских војних јединица, којима је служила као хранљиво и окрепљујуће пиће.
Учесници су чули и бројне занимљивости о развоју бозаџијског заната, који је свој процват доживео у време Османског царства, као и о томе да је Турска и данас највећи произвођач бозе у свету.
Посебан део вечери била је дегустација овог традиционалног напитка, а присутни су имали прилику да се упознају са укусима који су некада били неизоставни део градске културе Балкана.
Како су за ову прилику истакле Марина Лукић Цветић и Лидија Цветић Вучковић, оригинална боза у Новом Саду данас се може пронаћи једино у најстаријој градској посластичарници „Цариград“, која чува традицију припреме овог напитка и представља једно од ретких места на којем Новосађани још могу да осете аутентичан укус некада веома популарне бозе.