Војвођанска лига – југ: „Студент” напао судију

Неславно је прекидом  завршен меч у Новом Саду. У 83 минуту након прекршаја Вукадиновића над Кезијом  судија Бранко Грмуша је играчу Индекса показао жути картон, дошло је до размене увреда, и гужве, па је Вукадиновић добио и црвени.
Jedinstvo Stara Pazova

Индекс – Хајдук (Ч) 0:3 (0:2) (прекинуто у 80. минуту)

НОВИ САД: Ђачко игралиште, гледалаца: 100. Судија: Грмуша (Петроварадин) Стрелци: Кобиљски у 28 , Симић у 35 и Радановић у 53. минуту.  Жути картони: Сендерак, Бањац, Вукадиновић (Индекс),Бојовић (Хајдук). Црвени картони: Бањац у 53, Бараћ у 58, Вукадиновић и Клаић у 83.(Индекс), а Кобиљски у 58. (Хајдук).

ИНДЕКС: Опарница 6, Косец 6, Мрђеновић 6, Сендерак 7, Бараћ 6, Божић 6 (Клаић 6),Покрајац 6 ( Поштић 6), Вукадиновић 6, Бањац 6, Кисић 6 ( Старовлах 6), Варга 6.

ХАЈДУК : Доведан 7, Кезија 7, Срећков 7, Томић 7, Бојовић 7,5, Зелић 7, М. Марков 7 ( Стјепановић 7), Радановић 8 (Д. Марков -), Симић 7, Кобиљски 8, Марић 7

У гужви црвени картон зарадио је Клаић, а у е Вукадиновић  је и ударио судију, па је Грмуша прекинуо меч.

До прекида гости из Чуруга држали су све конце игре у рукама. Повели су након соло продора  Жарка Кобиљског  и прецизног ударца, погодио ближи угао. Исти играч је упутио ударац ка голу Индекса, голман Опарница кратко је одбио лопту, а на правом месту био је Симић за повећање резултата.

У наставку је најискуснији у редовима гостију Милош Радановић постигао ретко виђен гол, лобовао је са 25 метара истрчалог Опарницу.  Потом је због старта са леђа ван игре морао Бањац, а неколико минута касније због међусобног кошкања Грмуша је на хлађење послао Бараћа и Кобиљског.

М. Ковачевић

Слога (Т) – Хајдук (Б) 3:0 (2:0)

ТЕМЕРИН: Стадион Слоге, гледалаца: 120, судија: Станојчев (Ириг), трелци: Туцаков у 37, Секулић у 42. и Масалушић у 76. минуту. Жути картони: Суботин, С. Гавриловић (Хајдук).

СЛОГА: Ивић 7, Вукаљевић 7, Туцаков 8, Немања Томић 8, Шаренац 7, Масалушић 8 (Свитић - ), Секулић 7 (Ђукановић - ), Никола Томић 7, Ђорђевић 8, Пастор 7, Берић 7 (Новаковић - ).

ХАЈДУК (Б): Благојевић 6, Маровић 6, Суботин 7, Ж. Митровић 7, Мутић 6 (Ђорђевић 6), Звекан 6, Блануша 6 (Гајић 6), Живановић 6, Мачак 6, Орошић 6, С. Гавриловић 6.

Коначно су Темеринци показали право лице, иако су наступили без капитена Срђана Росића, Алексе Мијаиловића и Борка Павловића, а цех су платили гости из Бешке, чију браву је откључао Бранислав Туцаков, натрчавши на одбитак. Претходно се, са две добре интервенције у истом налету гостију, истакао голман Младен Ивић, док је најбољу шансу за Хајдук имао Драган Суботин, али је погодио пречку из слободњака. Страхиња Секулић је постигао првенац у црвено-белом дресу, пошто је крунисао асистенцију Немање Ђорђевића. Финиш је обележио погодак Николе Масалушића, ударцем са 22 метра, уз слабу реакцију голмана Милоша Благојевића и повратак на терен Николе Свитића, после петомесечног боравка у Америци. Најбољи актер, Никола Масалушић, због повреде, морао је ван игре шест минута пре краја.

М. Менићанин

Купиново - Јединство (СП) 0:2 (0:1)

КУПИНОВО: Стадион Купинова, гледалаца 150, судија Гутић (Шид).Стрелци: Ивковић у 11.и Цвејић у 94.  минуту. Жути картони: Матић, Јовичић, Лекић, Старчевић (Купиново), Милаковић, Живковић, Јеловић (Јединство).

КУПИНОВО: Старчевић 7, Јеремић 7, Боснић 7, Недељковић 7, Миљуш 6, Лекић 6, Матић 6, Вујчић 7, Тешић 6, Јовичић 6, Корна 7 (Јанковић 6)..

ЈЕДИНСТВО: Јовишић -, Живковић 7, Бојбаша 7, Јеловић 8 (Бошковић 7), Зарић 8, Миленковић 7, Кнежевић 7 (Цвејић 7), Ивковић 8, Рајић 7, Милаковић 7, Галић 7.

Гости из Старе Пазове, опрадали су ту улогу фаворита, славили су у Купинову, заслужено. Домаћи, играчи, играли су,само, на моменте, онако како се то од њих очекује, али то није било довољно да се угрози одлична одбрана  искусних гостију. Први гол постигао је Ивковић, после, брзе контре.Он је само дочекао лопту, на десетак метара.У надокнади времена, Цвејић, је добио дубинску лопту, и стигао, пре готово целе домаће одбане, и са петерца, само ћушнуо лопту поред голмана Старчевића.

Н. Радановић

ЛАЋАРАК: ЛСК - Хајдук (Д) 0:1, ШАЈКАШ: Борац - Југовић 3:1, НОВИ САД: Индекс - Хајдук (Ч) 0:3 (прекинуто), ЕРДЕВИК: Слога - Подунавац 3:1, НОВИ САД: Борац - Славија 3:0, ВОЈКА: Сремац - Кабел 2:1, ТЕМЕРИН: Слога - Хајдук (Б) 3:0, КУПИНОВО: Купиново - Јединство (СП) 0:2.