Кикинда поново кобна за Звезду

Кикинђани су уписали трећи везани тријумф, а на другој страни, ослабљени београдски црвено-бели, без четворице стандардних играча, прекинули су свој низ непобедивости након пет утакмица.
rukomet, pixabay

Када је два минута и 18 секунди пре краја Милан Лисица погодио са линије од седам метара за предност Кикинђана од три гола све је било јасно, а на крају је само још Комарек ставио тачку на значајну победу домаћег тима.

Кикинда гриндекс – Црвена звезда 25:22 (10:11)

КИКИНДА: Дворана Језеро, гледалаца: 880, судије: Благојевић и Ђокић (обојица из Јагодине). Седмерци: Кикинда 6 (5), Црвена звезда 4 (3). Искључења: Кикинда 4, Црвена звезда 8 минута. Семафор: 1:0 (2), 5:8 (19), 9:11 (28), 12:11 (32), 15:12 (38), 16:16 (43), 20:17 (48).

КИКИНДА: Кецман, Трнинић, Дукатаров 1, Лисица 11 (4), Голић, Блажић, Кењало, Куртеш 2, Мишков, Гамбер, Врговић 3, Трумбеташ 3, Витас, Комарек 2, Мирић 3 (1).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Пешић 2, Хорват 1, Лазић, М. Николић, Н. Николић 2, Туфегџић, Љубојевић 7, Љубеновић, Бугариновић 4 (2), Радисављевић, Димић 1, Рајчевић 3 (1), Јовановић, Петрић 1, Стошљевић 1.