БАЧКА ТОПОЛА, ВРБАС, БЕЧЕЈ Младост радост - Обилић 1:1  (1:1)

Змајевчани су били у благој предности током целе утакмице, а гол Стојановића им је унео додатно самопоуздање. У надокнади првог полувремена Тот је изједначио резултат.
Momenat s utakmice u Srbobranu Foto: M. Mitrović

СРБОБРАН: Игралиште Младости Радости, гледалаца око 400, судија: Ћерановић (Ловћенац), Стрелци: Тот у 45 за Младост радост), а Стојановић у 23. минуту за Обилић. Жути картони: Живановић, Грбић, Поповић, Конатар (Младост радост), Половина, Живојнов, Вучетић (Обилић). Црвени картони: Вучинић, Марчетић (Обилић).

МЛАДОСТ  РАДОСТ: Димић, Живановић (Кирти), Зељић, Крстић, Голубовић, Конатар, Видаковић, Ходоницки, Пантелић (Поповић), Грбић, Тот (Секулић).

ОБИЛИЋ: Вучетић, Дабић, Штефек, Н. Буквић (Топали), Стојановић, С. Буквић (Миловац), Половина, Кобиларов, Марчетић, Живојнов, Калајyија.

У другом полувремену доста нервозе, а у 49. минуту дошло је и до туче у публици, иако је полиција брзо и ефектно интервенисала, утакмица је 16 минута била у прекиду. Од 63. минута Змајевчани су играли са играчем мање али су тактички добро поставили игру и сачували нерешен резултат, који је и најреалнији односу снага на терену.

Л. Киш

Слобода - Младост (Р) (одложено), Томиславци - Јединство 3:1, Будућност - Еђшег 1:3, Младост Радост - Обилић 1:1. Слободан је била: Победа.

1. Младост Р.     14     11     1      2      63:9         34

2. Обилић           14    11     1      2      40:16        34

3. Томиславци    15     9      2      4      34:10        29

4. Будућност      14     9      2      3      27:17        29

5. Еђшег            14     6      1      7      26:24        19

6. Јединство      14     4      2      8      22:35        14

7. Младост (Р)    14     4      1      9      23:39        13

8. Победа           14    1      2      11     9:51            5