Градска лига Новог Сада: Општински дерби Сусечанима

Борац - Сусек 1:3 (0:1)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: Јуришић (Нови Сад), стрелци: Д. Идризи у 78. за Борац, а Ранков у 21. Вујасиновић у 47. и Старчевић у 57. минуту за Сусек.

БОРАЦ: Перић 6, Кирјановић 6, Крњић 7, Миланов 7, Маричић 7, И. Стеванов 7, Н. Стеванов 6 (Кесић 6), Јовановић 7, А. Идризи 6, Милошевић 6, Д. Идризи 7.

СУСЕК: Драгић 7, Крнић 7 (Благојевић 6), Шовљански (Ранков 7), Мрвичин 8, Рапић 8, Стојановић 7, Губериновић 7, Старчевић 8 (Нићетић 6), Вујасиновић 8, Целин 8, Шодић 7.

Фудбалери Сусека настављају са добрим играма и победама. Домаћи играчи само првих 20 минута успели су да парирају разиграним гостима, који су појачалиу темпо, а плод тога су три лепа гола где треба издвојити погодак Старчевића у 57. минуту.

Домаћи играчи пред крај сусрета кренули у напади и успели да ублаже пораз, а то им је успело из једне брзе акције.

Б. Старчевић

Пролетер - Обилић 6:1 (2:1)

БАНОШТОР: Игралиште Павлиш, гледалаца око 100, судија: Милутиновић (Нови Сад), стрелци: М. Аџић у 4. и 53. Нешковић у 39. и 57. Човић у 80. и Гавриловић у 82. за Пролетер, а Јеремић у 23. минуту (аутогол) за Обилић.

ПРОЛЕТЕР: Вебер 7, Вуколић 7 (Гавриловић 7), Јеремић 7, Вуковић 7 (Катона), Аџић 8, Панић 7, Рашиован 7, Пролић 7, Нешковић 8, Човић 8, Малиџан 7.

ОБИЛИЋ: Младеновић 6, Влаовић 5, Добрић 6, Панић 6, С. Добрић 5, Ђукић 5 (Шаин), Вукотић 6, С. Панић 5 (Топић), Лазарчев 6, Панић 6, М. Панић 5.

Само у првих пола сата игре гости су пружили отпор Баношторцима.  Потом су домаћи преузели иницијативу, а плод тога су серија голова. Ваља издвојити погодак искусног Човића који је постигао еврогол погодивши угао где се спајају пречка и статива. Када се све сабере Баношторци су рутински дошли до нових бодова.

Д. Об. - Б. Ст.

Тител - Милетић 0:4 (0:2)

ТИТЕЛ: Спортски центар, глеалаца око 100, судија: Капије (Нови Сад), стрелци: Дорословачки у 35. и 43, Гелић у 71. Тривуновић у 85. минуту.

ТИТЕЛ: Талпаи 6, Ћирко 7, Фодор 7, Мрачајац 6, Милинов 6, Бабић 7, Караташевски 7, Мајор 6, Петровић 8, Синани 7, Паунић 7

МИЛЕТИЋ: Петковић 8, Спасојевић 7, Лимановић 7, Бањац 7, Гелић 8, Дорословачки 8, Јанковић 7, Т. Тривуновић 8, Н. Тривуновић7 , Милутинов 7, Чолић 7

Утакмица је одиграна по киши али и одличном терену у Тителу. Повели су гости голом Дорословачког после грешке у последњој линији домаћих. Дорословачки је лепим голом са 18 метара повисио резултат.

У другом полувремену домаћин је кренуо офанзивније и поред неколико прилика  нису усшппели да погоде мрежу гостију. Имали су и  пенал али је шут Паунића одбранио Петковић.

Гелић је повисио резултат после акције са Дорословачким, а коначан резултат поставио је Тривуновић у самом финишу утакмице.

Ж. Марковић

Виноградар - Хајдук 3:2 (2:2)

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 50, судија: Влајић (Буковац), стрелци: Милутиновић у 13. Газивода у 23. и Периновић у 65. за Виноградар, а Росић у 11. и Марков у 40. минуту за Хајдук. Жути картони: Елез, Лаловић, Периновић (Виноградар), Самоловац, Поповић (Хајдук).

ВИНОГРАДАР: Н. Елез, Курешевић, С. Елез, Шебез, Буквић, Предојевић, Милутиновић (Милосављевић), Релић (Борић), Лаловић, Периновић, Газивода (Јовановић).

ХАЈДУК: Николић, Гатарић (Вујичић), Самоловац, Бранчић, Петрић, Марковић, Топић (Радуловић), Поповић (Миловановић), Марков.

Одиграли су Виноградар и Хајдук добру и узбудљиву утакмицу. Екипе су се смењивали у вођству, а на крају је Виноградар погодком Бранка Периновића стигао до победе.

Ченеј - Железничар 1:0 (1:0)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 50, судија: Гргуревић (Петроварадин), стрелац: Кременовић у 45. минуту. Жути картони: Ивковић, Ковачевић, Стојковић (Ченеј), Делић, Марешћук, Киш, Никшић (Железничар). Црвени картон: Никшић (Железничар).

ЧЕНЕЈ: Ивковић, Драгин, Рогић (Крстевски), Лукић, Ковачевић (Ћурчић), Стојковић, Радисављевић, Кременовић (Паулињи), Милошев, Малешић.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Башић, Плавшић, Делић, Ћуковић (Блашћанин), Радуловић, Божић (Павловић), Радовић, Вулевић, Марешћук, Маровић (Никшић), Киш.

Тешком муком фудбалери Ченеја су дошли до победе и то поготком Кременовића у последњим секундама првог дела сусрета.

Бачка - Хајдук (Г) 5:2 (3:1)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца око 100, судија: Домун (Будисава), стрелци: Танцик у 20. Леђанац, у 22. Трифуновић у 24. и 56. Софранин у 83. за Бачку, а Галић у 15. и Тошић у 89. минуту за Хајдук.  Црвени картон: Смиљанић (Хајдук).

БАЧКА: Мандић, Брнбота (Николић), Павлов (Софранић), Танцик, Шукара, Милић, Ковачевић, Глишић (Степчев), Леђанац, Трифуновић (Рокнић), Сиришки (Гавранић).

ХАЈДУК: Јосимов, Б. Смиљанић, Б. Илић (Д. Смиљанић), Илић, Ракић, М. Илић (Цветковић), Јовановић (Васић), Галић, Минчић (Тошић), Радаковић, Голић, Ћурчић (Миленковић).

Бегечани су лако победили госте из Гардиноваца. Додуше Хајдук је повео, али потом су стали па су домаћи фудбалери постигли пет погодака и решили утакмицу.

Хајдук (Ч) - Москва 2:5 (1:2)

ЧУРУГ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија: Веселиновић (Нови Сад), стрелци: Лазаревић у 21. и Поповић у 86. за Хајдук, а Тот у 29. Новаковић у 42.  Каракаш у 60. Микан у 68. и 72. минуту за Москву.

ХАЈДУК: Ћуровић, Баљиница (Даниловић), Ефендић, Војнић, Коримиш, Ј. Поповић (Атељевић), Лазаревић, Паштар (А. Поповић), Шаколи, Бикицки (Лишић), Тадић, Бакић.

МОСКВА: Бичкеи, Лончар, Манић, Ђурковић (Божић), Бериша, Томовић, Микан, Станић (Чамџић), Тот, Каракаш, Новаковић (Милешев).

Млад тим Хајдука из Чуруга није издржао у сусрету са екипом до Москве. До полувремена домаћи су се добро држали али у наставку им је нестало снаге.

Слога - Сириг 0:1 (0:0)

ЛОК: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија: Николаш (Нови Сад), стрелац: Радосављевић у 58. минуту. Жути картони: Кокановић, Јојард, Аникић, Гајић, Томов, Ахметовић (Слога), Радосављевић, Вујичић, Декић (Сириг).

СЛОГА: Кокановић, Јојард, Недић, Анђелковић (Џамбас), Чавић (Видић), Аникић (М. Мишић), Бабић (Амхетовић), Гајић, Милојевић (Милосављевић), Томов.

СИРИГ: Козић, Радосављевић, Вулић, Танасић, Ивковић, Грујичић, Којовић, Декић, Брежња, Рабљеновић, Галић.

Против екипе Сирига једног од претедендента за прво место Слога је играла добро. Међутим, после грешке одбране Радосављевић је погодио мрежу Кокановића и однели бодове.

Пролетер - Обилић 6:1, Бачка - Хајдук (Г) 5:2, Тител - Милетић 0:4, Ченеј - Железничар 1:0, Виноградар - Хајдук (Ч) 3:2, Слога - Сириг 0:1, Борац - Сусек 1:3, Хајдук - Москва 2:5.

1. Сусек    3      3      0      0      16:1  9

2. Бачка    3      3      0      0      12:2  9

3. Сириг    3      3      0      0      6:0    9

4. Пролетер       3      2      1      0      10:2  7

5. Милетић 3      2      1      0      10:3  7

6. Москва  3      2      0      1      8:4    6

7. Хајдук (Г)      3      1      1      1      5:5    4

8. Борац    3      1      1      1      4:5    4