(ФОТО) СКАНДАЛОЗАН ГРАФИТ ОСВАНУО НА АУТОМОБИЛУ НА ДЕТЕЛИНАРИ Људи шокирани: "Ја сам лажов"
05.03.2026.
13:04
13:08
Коментари (1)
Становници новосадског насеља Детелинара јутрос су доживели изненађење које је одмах постало главна тема комшијских прича.
На једном паркираном аутомобилу освануо је шокантан натпис, очигледно исписан маркером, који је директно "обраћао" возачу.
- Ја сам бабој**ч и лажов.
Комшије које су се затекле на паркингу нису криле своје изненађење, многи су фотографисали необичну сцену, док су други само с неверицом посматрали призор.
Ко стоји иза овог инцидента и шта је изазвало овакав излив беса, засад је познато само учесницима ове локалне драме.