КАО У НЕКА ЛЕПА ВРЕМЕНА: Снег од Шодроша направио Копаоник (ВИДЕО)
04.01.2026.
16:04
16:10
Коментари (0)
Снег који од ноћас непрекидно пада највише је обрадовао децу. После ко зна колико времена, ове године имамо прилику да газимо по снегу, очистимо прашину са санки, и активирамо клизе и рукавице за грудвање.
Новосадски Шодрош тако је постао Копаоник. Падина таман довољно велика да се санкама безбедно спуштају, снега довољно да се увежбава Деда Мраз, и зиме таман толико да се зацрвене образи и убију вируси.
Ако вам није далеко, прошетајте, кажу Новосађани на Инстаграм профилу serbialive_novisad: