МАНИФЕСТАЦИЈА “ОПАСУЉИ СЕ “ У ПОЉОПРИВРЕДНОЈ ШКОЛИ У ФУТОГУ Дружењем против вршњачког насиља
04.03.2026.
17:21
17:24
Коментари (0)
Поводом Дана борбе против вршњачког насиља Пољопривредна школа у Футогу организовала је традиционалну манифестацију „Опасуљи се“, на којој су се окупили ученици ради заједничког кувања пасуља.