Бачка Топола-Врбас-Бечеј: Разиграни Градиштанци

Обилић - Војводина 0:2 (0:1)

ЗМАЈЕВО: Стадион у спортском центру, гледалаца око 100, судија: Маровић (Ловћенац), Стрелци:  Н. Кудрић у 44. Пеленгић 89. минуту. Жути картони:  Буквић, Живојнов (Обилић). Билбија (Војводина).

ОБИЛИЋ: Ђуровић, Вучинић, Топали, Павићевић, Калајyија, Буквић, Родић, Анђић (Кобиларов), Кресоја, Живојнов, Кнежевић (Миловац).

ВОЈВОДИНА: Војновић, Д.Кудрић, Билбија, Бановић, Јанковић, Симин, Н. Кудрић, Пеленгић, Вејин, Михајловић (Стефанов), Бечановић. И поред спарног времена, такорећи са пола снаге Бачкоградиштанци су надиграли домаћу екипу која се током целе утакмице углавном бранила. У 10. минуту центарфор домаћих Кресоја је био сам пред голманом Војновићем који је одличном интервенцијом спасио своју мрежу. У 44. минуту Кудрић је са 16 метара прецизним шутем по земљи послао лопту у мрежу левог доњег угла Ђуровићевог гола.

У другом полувремену приметан је био замор  играча домаће екипе, али се ни гости нису много трудили. У 75. минуту гости погађају пречку, а у 89. минуту Пеленгић  одличну акцију рутински завршио голом, поставивши коначан резултат.

Л. Киш

Слобода - Еђшег 1:2, Младост - Криваја 0:0, Обилић - Војводина 0:2, Победа - Будућност 0:0, Младост Радост - Томиславци 1:0. Слободно је било Јединство.

1. Војводина      14     12     1      1      53:6  37

2. Томислав.      13     8      2      3      26:9  26

3. Обилић          14     7      2      5      27:16        23

4. Младост Р.     14     7      1      6      30:19        22

5. Будућност      13     6      4      3      19:13        22

6. Младост         14     5      4      5      28:16        19

7. Еђшег              13     6      1      6      26:29        19

8. Јединство      13     3      7      3      24:19        16