Бараж мечеви:  Крагујевчани и Пазарци близу опстанка

Фудбалери Радничког из Крагујевца и Новог Пазара после првих мечева баража за попуну Суперлиге  стекли су велику предност и на корак су од опстанка у елитном рангу такмичења у Србији.
superliga

Крагујевчани су победили екипу панчевачког Железниичара у Смедереву са 3:1(1:0), головима Убипарипа у 20. и 29. и Пишчевића у 69. минуту, а једини погодак за Панчевце постигао је у 77. минуту Гигић с пенала.

У другој утакмици у Београду на Бановом брду Нови Пазар је био бољи од ИМТ –а такође са 3:1(2:1).

Пазарци су повели у 9. минуту преко Чечарића, Беорађани су изједначили  у 39. минуту преко Лучића, а у надокнади првог дела Рубежић је донео ново вођство Пазарцима а коначан резултат постигао је Никчевић у 69. минуту.

Реванш  утакмице се играју у недељу у Крагујевцу (16) и у Новом Пазару (18).