БИТКА ЗА МОНДИЈАЛ КРЕЋЕ! Србија вечерас против Албаније, ”ДОШЛИ СМО ДА ПОБЕДИМО”
ТИРАНА: Фудбалска репрезентација Србије вечерас од 20.45 сати против Албаније у Тирани почиње квалификације за Мундијал 2026. године у САД, Канади и Мексику.
"Све што је било потребно за ову утакмицу, одрадили смо у ових пар дана. Јако сам задовољан како су играчи изгледали на терену. Ако све буде у реду, састав који имам у глави биће од старта на терену. Ми никад не калкулишемо, бар ја не. Освојићемо онолико бодова колико будемо заслужили, а ми смо дошли у Тирану да победимо", рекао је селектор Драган Стојковић Пикси.
⚔️🇷🇸 Репрезентативци Србије су спремни за вечерашњи старт у квалификацијама за Светско првенство против Албаније у Тирани.#ALBSRB #WCQ #FIFAWorldCup pic.twitter.com/FxtLGSeKYc
— Fudbalski savez Srbije | FA of Serbia (@FSSrbije) June 7, 2025
Србија је због обавеза у Лиги нација "прескочила" прва два кола, док Албанија из две утакмице има три бода.
На челу групе је Енглеска са максималних шест бодова.
Утакмица почиње у 20.45, а стадион у Тирани прима 22.500 гледалаца.