Чукарички матирао Партизан у 90. минуту

Фудбалери Партизана поражени су од Чукаричког на Бановом Брду поготком Луке Стојановића у 90. минуту. Брђани су славили са 2:1 (1:0), а бивши омладинац клуба из Хумске је искористио шансу из контранапада.Стефан Шапић је у 16. минуту из корнера довео домаће у вођство, а  Ивановић је изједначио евроголом у 71, јавља портсал Србија данас.
s

Освајач купа Србије је имао више од игре у другом делу, као и неколико добрих прилика, али је поново фалила реализација пред голом домаћих. Ваља истаћи да су при резултату 1:0 и играчи Чукаричког пропустили пар прилика да дуплирају предност, нарочито после ударца Ковача почетком другог полувремена када је Стојковић сјајно одбранио.

Партизан у наредном, 15. колу шампионата у недељу дочекује Војводину, док Чукарички путује у Шабац на гостовање Мачви.