ДАМЕ У КОПАЧКАМА: ФУДБАЛЕРКЕ ВОЈВОДИНЕ ПЛЕЈ-АУТ ОТВОРИЛЕ ПОБЕДОМ Тамара Перлинац води ка опстанку

Није се ученицама тренера Ђорђа Димитрића поновила недавна неуспешна епизода из дуела с крагујевачким Радничким 1923, када су поражене резултатом 2:1. Овога пута, црвено-беле су пружиле много бољу игру и, поново на гостујућем терену у Доњој Трнави (општина Топола), забележиле победу од 2:0, головима Николине Плавшић и Тамаре Перлинац, играчице која је обележила овај сусрет.
1

Новосађанке су, посебно у првих 45 минута, биле много бољи ривал и заслужено су стигле до важног тријумфа у борби за опстанак, па су одмакле последњем Машинцу за читавих осам бодова, уз одиграну утакмицу мање. Подсећамо да само последњепласирани тим напушта супрлигашко друштво.

Раднички 1923 – Војводина 0:2 (0:1)

ДОЊА ТРНАВА: Игралиште у СЦ „Пампас“, гледалаца: 100. Судија: Милица Јоксић (Горњи Милановац). Стрелци: Плавшић у 9. и Перлинац у 60. минуту. Жути картони: Томановић (Раднички 1923), Перлинац, Ђукић (Војводина).

РАДНИЧКИ 1923: Пајевић, Николић, Живковић, Чингелић (Ракочевић), Јуришевић, Борчић (Јанковић), Томановић, Бабић, Марјановић, Симоновић, Вуковић.

ВОЈВОДИНА: Ђукић, Милошевић, Мајсторовић, Плавшић, Тополски, Петровић, Вуксановић (Брусин), Топалов, Тривић, Перлинац (Обрадовић), Денда.