Дерби Црвена звезда – Војводина (2:0)

У Београду на стадиону „Рајко Митић“ завршен дерби 22. кола Суперлиге Србије Црвена звезда - Војводина, Бен је довео Звезду у вођство у 18. минуту, други гол после прецизног и јаког шута дао Гобељић у 66. минуту
ф

90` Крај дербија Црвена звезда-Војводина

89` Борјан морао да истрчава са линије, Ђуричин  претио у контри, али је Звездин голман био за корак бржи

86` Из даљине шутирао Никола Дринчић, лопта прошла поред Борјановог гола

84`Притисак Звезде у финишу меча

81`Саничанин из Војводине добио жути картон због прекршаја над Вулићем

77`Измена у Звезди, ушао Срђан Бабић уместо Немање Милуновића

73`Вулић из даљине непрецизно шутира на гол Роцкова. У Војводини изашао шпиц Мркајић, ушао Зукић

66` Гобељић побећава вођство Звезде на 2:0, изузетно јак и тачан ударац , лопта улази у гол тик уз стативу

63` У Војводини ушао Марко Ђуришић уместо Петра Бојића

61` Гемовић добија други жути картон, Војводина наставља са играчем мање

61` Војводина наставља да игра у врло јаком ритму, сада екипа из Новог Сада води игру

59` Милуновић добио жути картон због прекршаја над Бојићем, закачио га је руком у скоку

58` Војводина игра пресинг на Звездиној половини

56` У другом полувремену нешто слабији ритам игре у односу на први део меча

54` Милуновић шутира јако и непрецизно, на почетку другог полувремена више лопту има Звезда

49` У Војводини Андрић заменио Деветка

46` Почело друго полувреме

45` Велика шанса за Војводину, Ђуричин искоса са десне стране добро шутира, лопта пролази тик поред стативе.

42`У финишу првог полувремена Звезда води игру, Бен гађа пласирано у горњи угао, Роцков лако хвата лопту

38`Деветак шутирао на гол Борјана, ударац био непрецизан

37`Велика шанса за Звезду, Бен убацио из слободног ударца, Родић тек окрзнуо лопту која је прошла одмах поред стативе

33` Жути картон за Гемовића из Војводине због оштрог фаула

30` Звезда погодила стативу после брзог напада

27` Добар напад Звезде, Милуновић одиграо дугу лопту иза одбране Војводине, која је после центаршута се десне стране отклонила опасност

22` Роцков сјајно реаговао када је Звездин шпиц Павков био у ситуацији један на један

18` Бен погађа за 1:0 за Звезду. Гаврић центрирао, лопту закачила одбрана Војводине, Бен врло спретно шутирао

14` Игра се углавном на средини терена, формација Војводине постављена је врло високо

10` Повратна лопта, Ђуричин шутира високо преко Борјановог гола

8` Прва шанса за Звезду, Бен шутира из окрета

6` Дринчић незгодно главом вратио лопту Роцкову, голман Војводине спретно реаговао

4` Војводина не респектује шампиона, игра се углавном на Звездиној половини. Потом је севнула Звездина контра, али је одбрана Војводине очистила лопту

2`   Прва шанса на мечу, одлична контра Војводине, продор с леве стране, центаршут, лопта долази до Деветка, Звездина одбрана блокира и лопта одлази у корнер.