Дерби на Карађорђу: Војводина - Црвена звезда (0:2)

У Новом Саду окончан меч Војводина- Црвена звезда, Звезда повела у 26. минуту голом Гајића, у 75. минуту Бен повећао вођство из пенала
д

93` Шанса за Звезду из контре, Спиридоновића изблокирао Деветак , судија Симовић свира крај

90` Играће се још три минута

87` Оштар шут Вукановића са двадесетак метара, лопта лети преко гола Војводине, у Звезди Спиридоновић уместо Иванића

83`У Звезди Вукановић уместо Фалћинелија, Дегенек мења Бена

81` Гемовић у Војводини заменио Вукадиновића

77` У Војводини Зукић мења Човића

75` Бен дао гол из пенала, 2:0 за Звезду

74` Пенал за Звезду, због фаула над Николићем, који је непосредно пре тога ушао у игру

73` Прилика за Војводину. шутирао Андрић

71`Скочила цела клупа Војводине, тражили су пенал над Човићем, судија не свира

65`У Војводини Ђуричин мења Мркаића

60` Војводина је притисла Звезду, игра се испред казненог простора београдских црвено-белих

55` Вуклиш брани ударац Фалћинелија са десетак метара искоса, после Дринчићеве грешке Бен брзо асистирао Фалћинелију

52`Други део меча као да се одвија у слабијем темпу у односу на прво полувреме

48` Леп шут Иванића из трка после доброг продора са леве стране, лопта одлетела преко пречке Војводининог гола

46` У екипи Војводине у другом полувремену Стојковић на терену уместо Бјековића

45` Играће се још два минута, то време истекло, судија свирао крај првог полувремена

43` Звездином голаму Бпорјану дуго се указује помоћ - после незгодне интервенције пао је на десно колено

36` Шанса за Звезду, контра, лопта до Иванића, овај незгодно шутира из трка, лопта по земљи иде близу стативе, у следећем минуту Звездин штопер Милуновић шутирао је поред гола

33` Нова прилика за Војводину,после Дринчићевог корнера Бојић шутирао главом

32` Изузетно незгодан судар Ераковића и Бјековића, Ераковић добио жути картон због тог грубог старта

29` Шанса за Војводину, Дринчић  центрирао из слободњака са леве стране, гужва , неко од играча Војводине шутира главом, Борјан брани. Одмах потом Петровић из Звезде добио жути картон

26` Звезда повела 1:0 голом Гајића, јак и прецизан шут са десне стране казненог простора

20` Ритам утакмице је пао, игра је растрзана, има доста прекршаја

18` Деветак из Војводине добио жути картон, слободан ударац за Звезду, Бен шутира са 18 метара, лопта лети преко пречке, солидан ударац, први опасан напад Црвене звезде

16` Војводина више има лопту од Звезде, која је, рекло би се, решила да игра на контру

8`Динамичан меч, после велике шансе за Војводину на самом почетку игра се брзо, али прилика није било

1` Прва велика шанса за Војводину, Човић шутирао под пречку, Борјан одбранио

ВОЈВОДИНА: Вуклиш, Бјековић, Бралић, Деветак, Ђорђевић, Андрић, Дринчић, Вукадиновић, Мркаић, Човић, Бојић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гајић, Иванић, Панков, Канга, Фалћинели, Милуновић, Петровић, Ераковић, Бен, Саного