Завршен дерби у Београду: Партизан - Војводина (4:0)

Партизан повео голом Натха из проблематичног пенала, који је по мишљењу играча Војводине досуђен престрого - сматрају да прекршаја није било и бурно су ротестовали. И други гол за Партизан дао је Натхо, после повратне лопте Садика, а трећи Здјелар. Садик четврти пут погађа за Партизан.
ф

90` Утакмица је завршена, и то тако што је Партизан оклевао са извођењем корнера, па је време истекло

89` Игра се између два казнена простора

85` Темпо утакмице је сада нешто спорији

79` Жути картон Ивановићу из Партизана одмах након што је ушао у игру, после фаула над Саничанином

`77` Уместо Шћекића у Партизану на терен ушао Лазар Павловић

76` Бомба Дринчића,Стојковић се помучио да одбрани

73`Садик из даљине солидно шутира, лопта иде преко гола. Потом га је заменио Ђорђе Ивановић

69` Још један гол Садика, продор а затим одмерен шут

68` Изванредан шут Дринчића, из велике даљине упутио је "суви лист" на гол Партизана, лопта је, међутим, за мало отишла изнад пречке

64` Шанса за Ђуричина, шут из позиције врло близу голу Стојковића, али је лопта отишла поред стативе

59` Садик добио жути картон.У Војводини трострука измена, ушли Топић, Гемовић и Николић. Изашли су Матић, Ђуришић и Езе

57`  Велика прилика за Војводину. Огњен Ђуричин истрчао је контру, заобишао и голмана Стојковића , отишао улево и лопта је прошла поред гола.. Сума у Партизану заменио Натха

52` Садик шутира виосоко преко гола

48` После паса Садика Здјелар даје гол, погађа сам горни угао гола Војводине. Роцков је полетео, али је шут био прецизан

43` Натхо опет даје гол, овај пут после продора и повратне лопте  Садика

28` Пенал за Партизан, жути картон добија Деветак, играчи Војводине протестују, сматрају да фаула није било. Натхо даје гол са једанаест метара

25` Играчи Партизана протестовали,сматрају да над Садиком није свиран фаул

23` Шћекићу из Партизана жути картон, повукао је Дринчића с леђа

18` Ђанса за Милетића, одбрана Војводине скида му лопту с ноге

17`Корнер за Војводину, Дринчић заврћеу петерац, хвата Стојковић

12` Растрзана игра, али динамична и борбена

6`  Добар шут Јапанца Асана, голман Војводине Роцков ефектно зауставља лопту која је ишла по земљи

3` Почетно испитивање снага, игра се на средини терена