Друга футсал лига: Лазовић одбранио 20 удараца

Премијера наставка друголигашког каравана футсалера  крај Тисе била је за сладокусце, а домаћини су заслужено тријумфовали.
В. Јанков/Новајлија Бечејаца Борис Бодоњи у акцији

Играло се од првог минута жестоко и мало је ко веровао да ће се у истом ритму играти до краја. А играло се. Драматичност је била присутна све време испред оба гола, али су чувари мреже бриљирали и само захваљујући њима није виђено далеко више голова.

То се посебно односи на голмана Бечејаца Милоша Лазовића Ћелу, који је одбранио 20 шутева, од којих су најважнија два последња. Како Бечејци имају у екипи и до сада стандардног Саву Вадаског, то значи да су опет упарили изванредне чуваре мреже.

Бечеј – Бањица 5:4 (2:2)

БЕЧЕЈ: ОСЦ „Ђорђе Предин Баyа“. Гледалаца: 150. Судије: Бојан Граовац (Рума) и Бане Папишта (Сремска Митровица). Стрелци: 1:0 Арваји у 7, 1:1 Митић у 10, 2:1 Бодоњи у 12, 2:2 Милосављевић у 18, 3:2 Кораћ у 23, 4:2 Кораћ у 24, 4:3 Смајилагић у 25, 5:3 Голуб у 27, 5:4 Ружичић у 32. минуту. Жути картони: Станић, Кораћ (Бечеј 2003), Средојевић, Крстић, Милосављевић, Кањевац (Бањица). Црвени картони: Кораћ у 39. (Боечеј 2003), Милосављевић и Крстић у 23. (Бањица). Нагомилавање прекршаја: Бечеј 8 (2+6), Бањица 10 (5+5)

БЕЧЕЈ 2003: Лазовић (20 одбрана) 9, Голуб 7,5, Кораћ 8, Бодоњи 8, Станић 8, Ћулум 6, Арђељан 6, Дабижљевић -, Вадаски -, Мандаџић -, Секулић 6, Арваји 6,5.

БАЊИЦА: Дестани (15 одбрана) 8, Средојевић 7,5, Митић 7,5, Крстић 7, Вукашиновић 6,5, Спасић -, Петровић 6,5, Милосављевић 6,5, Кањевац 6, Пајковић -, Смаилагић 7, Ружичић 7.

Текст и фото: В. Јанков