Друга сомборска лига: Шикара стала у Лалићу

​​​​​​​Панонија – Шикара 3:1 (2:0)
gol dobrica

ЛАЛИЋ: Игралиште Паноније, гледалаца 75, судија Вејновић (Апатин). Стрелци: С. Добрић у 24., З. Добрић у 44., Шипка у 51. за Панонију, а Мандић у 65. минуту за Шикару. Жути картони: Могуш, Ламош, Стојановић (Панонија).

ПАНОНИЈА: Валент, С. Добрић, М. Обрадов (Шинкарчук), Шипка (Мајера), Лазић, Стојановић, Ламош, Турчан, Могуш (Љ. Добрић), Столић (Мрдаљ), З. Добрић.

ШИКАРА: Новаковић, Ењев, Античевић, Пејин, Петреш, Бачић, Зорица, Ђуришић, Мишковић, Мандић, Крстић.

Нападач Лалићана З. Добрић је већ у 1. минуту погодио пречку гола Новаковића. После корнера Турчана у 24. минуту, С. Добрић је главом начео мрежу досадашњег лидера на табели. Могуш је упослио Шипку у 44. минуту, овај је мајсторски и правовремено проиграо З. Добрића, који је са десатак метара погодио мрежу. Упорност Шипке се исплатила у 51. минуту, јер је одузео лопту супарнику, стуштио се према голу и повисио резултат. У наставку Сомборци су живнули, више нападали и успели да постигну почасни погодак преко Мандића, који је зналачки лобовао врло доброг голмана домаћих Валента.

Ј. Пуцовски

Граничар - Металац 1:3, Панонија - Шикара 3:1, Спорт - Телечка 1:1, Кула - Динамо 4:5. Слободан је био Тереквеш.

1. Металац         15     8      4      3      31:20        28

2. Шикара           14     9      1      4      35:25        28

3. Тереквеш       14     8      1      5      22:22        25

4. Спорт             14     6      4      4      29:15        22

5. Кула                15     6      2      7      30:36        20

6. Граничар (-1) 14     6      1      7      31:24        18

8. Панонија       14     4      5      5      28:29        17

9. Динамо          14     4      3      7      26:34        15