ГФЛ Сремска Митровица: „Фењераш” водио у Радинцима

Фудбалери Борца дозволили су фењерашу да поведе.
Borac Veliki Radinci

Борац (ВР) - Ноћај 3:1 (1:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 70, судија Стојановић (Сремска Митровица).Стрелци: Ђуричић у 26, В. Симић у 54. и Малијевић у 83. за Борац, а Павловић у 15. минуту за Ноћај.

БОРАЦ: М. Николић 7, Граовац 7, Козомара 7, М. Симић 7, Бојан Церовац 7, Цвијановић 7 (Малијевић 7), Б. Јелић 7 (Спасојевић 7), Д. Јелић 7 (Илић), Бранислав Церовац 7, Ђуричић 8, В. Симић 7.

НОЋАЈ: Савић 6, Аљи 7, Белић 6, Пепелчевић 7, Огњеновић 7, Ђурчић 6, Сретеновић 6, Пармаковић 7, Требовац 6, Павловић 7, Илић 7.

И тек онда су почели, да играју своју игру. Имали су затим, домаћи три зицера. Нису их искористили Бранислав Церовац, Дејан Јелић и Бранко Ђуричић. Али су зато Васо Симић и Младен Малијевић били прави стрелци за заслужену победу свог тима.

Б. Лаћарац

Полетарац - Срем (СР) 3:2 (3:2)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 100, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: Г. Владисављевић у 35, Милићевић у 40.и З. Петровић у 41. за Полетарац, Седларовић у 26. (из пенала) и Вујић у 45. минуту за Срем.

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 7, Б. Илић 7, Васиљевић 7 (Поповић 7), Предојевић 7, И. Илић 7, Дураћ 7, Игњатић 7, Г. Владисављевић 7, Милићевић 7, Ђ. Владисављевић 7, З. Петровић 7.

СРЕМ: Васиљевић 7, Седларовић 7, Вујић 7, Војисављевић 7, Јовић 7, Радосављевић 7, Маријановић 7, Гверо 7, Лешић 7, Вићентић 7.

Лаћарци, су заслужено, славили, против квалитетних гостију из Сремске Раче, који су одиграли целу утакмицу са дест играча.

И. Илић

Слобода - Планинац 0:2 (0:2)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 26, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Панић у 15. и Б. Новак у 30. минуту. Жути картони: Радојчић (Слобода), Гршић, Ђокић (Планинац).

СЛОБОДА: М. Гвока 6, Радојчић 6, Петровић 5, Стрниша 7, Томић 5 (Ристановић 6), Маленковић 5, Милутиновић 6, Недељковић 8, Даничић 5 (Дамјановић 5), Мијатовић 5, Жегарац 6 (Благојевић 5).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 7, Милић 7, Катафај 7, Панић 8, М. Новак 7, Јеремић 7 (Ђокић 7), Дураћ 7 (Гршић 6), Б. Новак 8, Мићић 7, Милекић 7, Чевизовић 7.

И поред тога што су Шашинчани на почетку утакмице, показивали, да могу да играју добро, гости, су изненадили преко брзоногих Панића и Б. Новака.У наставку меча, домаћини су кренули много агажованије, али то није дало резултата.

Б. Гвока

Слога (З) - Трговачки 1:0 (1:0)

ЗАСАВИЦА: Стадион Слоге, гледалаца 75, судија Ранисавић (Сремска Митровица).Стрелац: Мишчевић у 3. минуту. Жути картони: Ћетковић, Малешевић (Трговачки).

СЛОГА: Христов 8, Стојковић 7, Остојић 7, Мојић 8, Петрић 8 (Вуга 7), Митровић 7, Јованић 8 (Тот), Мишчевић 7, Недимовић 7, Миражић 7, Врањковић 8.

ТРГОВАЧКИ: Манојловоић 8, Николић 7, Чубра 7 (Јаковљевић 6), Јовић 6, Станић 7, Ћетковић 7, Соларевић 6 (Алимановић 7), Малешевић 7, Петровић 6, Шарић 7 (Шајић 6), Дрча 8.

И поред тога што су трговци били фаворити у овом мечу, домаћини су брзо повели, када је Врањковић пронашао изванредном лоптом Мишчевића, који је изблизине матирао Манојловића. Затим су прокоцкали Недимовић и Миражић шансе да Слога убедљивије поведе.А, гости, су тек у последњих 20 минута играли добро.

М. Добрић

Срем (СМ) - Змај 2:2 (0:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија Голубовић (Гргуревци).Стрелци: Шивољицки и Николић за Срем, Мијајловић и Миловановић за Змај. Жути картони: Мијајловић, Миловановић (Змај).

СРЕМ: Дудић 6 , Кузминац 6 (Пајић), Чоњагић 6, Барић 6, Лужајић 6, Стојнић 6, Лаћараки 6, Мађаровски 7 (Драгић), Милошевић 6, Николић 6, Шивољицки 6.

ЗМАЈ: Михајловић 7, Ђурић 6, Савић 7, Гаџурић 7, Анчић 7, Зацкалицки 7, М. Бугарски 7 (И. Бугарски 7), Чупић 7 (Пармаковић), Ђукић 7 (Тривковић 7), Миловановић 7, Мијајловић 7.

Целу утакмицу гости из Ноћаја су се мучили да постигну гол. Добро су играли у пољу, али пред голом домаћина реализација шанси била је мала. Постигли су два гола, али, то је било мало.

С. Клисура

Борац (Р) - Граничар (К) 2:2 (1:0)

РАДЕНКОВИЋ: Стадион Борца, гледалаца 50, судија Малешевић (Лаћарак).Стрелци: Ђокић у 20. и Лукић у 70. за Борац, а Д. Босанац у 48. и Недић у 70. минуту за Граничар. Жути картони: Дарко Станић, Ђокић, М. Савић (Борац).

БОРАЦ: Чупић 8, Ђорђић 6, Дарко Станић 6, Дејан Станић 6, Рудић 6 (Вићентић), М. Савић 6, Станисављевић 7 (Јокић 6), Ђокић 7, Лукић 7, Митровић 6, М. Владисављевић 6.

ГРАНИЧАР: Свилокос 6, Мергл 6, В. Владисављевић 6, А. Симић 6, Дејан Печеница 6, М. Симић 6, М. Босанац 6, Дарко Печеница 6, Д. Босанац 6, Недић 6 (Мицић 7), Белић 6.

Кикс гостујуће одбране донео је домаћинима вођство у првом полувремену.А Кузминци тек пошто су поравнали резултат кренули су своју игру.

Д. Станић

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ:  Борац - Ноћај 3:1, РАДЕНКОВИЋ: Борац - Граничар (К) 2:2, ЛАЋАРАК: Полетарац - Срем (СР) 3:2, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем - Змај 2:2, ЗАСАВИЦА: Слога - Трговачки 1:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Планинац 0:2.