ГОЛМАН ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ Омри Глазер НОВИ РЕКОРДЕР ЛИГЕ ШАМПИОНА Ево колико је ИМАО ОДБРАНА

МАНЧЕСТЕР: Голман Црвене звезде Омри Глазер постао је вечерас рекордер Лиге шампиона пошто је у поразу од Манчестер Ситија (1:3) имао чак 13 одбрана, саоштио је специјализовани портал за статистику "Мадридзоне".
g

Глазер је феноменално бранио у већем делу меча на стадиону "Етихад" и био најзаслужнији што је Звезда на полувреме отишла са предношћу од 1:0, али је имао несрећу да у 60. минуту киксне и омогући Хулијану Алварезу да постигне гол из слободног ударца, док је код преостала два гола био без шанси да одбрани.

Израелац је на листи по броју одбрана престигао Фернанда Муслеру који је имао 12 одбрана на мечу Галатасарај - Реал који је одигран 22. октобра 2019. године. У групи голмана са по 11 одбрана у Лиги шампиона је и доскорашњи капитен Црвене звезде Милан Борјан који је толико заустављених удараца имао у поразу 1:6 од Пари Сен Жермена, 3. октобра 2018. године.