ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Баношторци на врху

Москва из Баноштора је салвила у Новом Сад против Пролетера са 0:2 (0:0).
1

У сусрету два равноправна ривала гости из Баноштора дошли су након боље игре у наставку до победе. Предност гостима донео је голом Милутин Пантовић, а неколико минута касније Иван Човић је савладао презимењака на голу Москве Жељка, па су се све наде домаћих око повољног резултата отишле у неповрат.

М. По.

НОВИ САД: Игралиште Црвене звезде, гледалац 100, судија: Миленковић (Футог), стрелци: Пантовић у 72. и Човић у 76. минуту.

МОСКВА: Човић, Миљевић, Бериша, Јованов, Комазец, Томић (Митровчан), Микан (Греку), Јанков (Миљић), Дувњак, Лончар, Норберт.

ПРОЛЕТЕР: Симић, Човић, Крстић, Тривунчић, Јеремић, Малешевић, Гашпаревић (Вебер), Вукотић (Папић), Андрин, Кирти, Пантовић (Силбашки).

Борац - Тител 3:3 (0:1)

Сусрет старих познаника био је неизвестан. Домаће играче није збунило рано вођство гостију, већ су настојали да што поравнају резултат. Када су се гости понадали да ће однети бодове из Раковца у надокнади времена  ХаЏић постигао гол и спасао свој тим од пораза.

Б. Старчевић

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца око 100, судија: Шарић (Нови Сад), стрелци: Карин у 57. Бакош у 80. ХаЏић у 92. за Борац, а Бабић у 17. Куља у 62. и 72. минуту за Тител. Жути картон: Маричић (БОрац).

БОРАЦ: Иванишевић 6, Јовановић 6 (Јунг 6), Бакош 7, ХаЏић 8, Маричић 8, Кукурузовић 6 (Милић 6), Шимић 6 (Миљковић 6), Карин 8, Крнић 7, Војновић 7, Банић 6.

ТИТЕЛ: Мајор 7, Цирко 6, Тркуља 6, Војнов 6 (Ђорђевић 6), Бабић 7, Куља 8 (Карташевић 6), Ружић 7 (Синани), Дивнић 7, Панић 6 (Прокић).

Ченеј - Милетић 2:2 (0:1)

Гости из Мошорина изненадили су домаћина добром игром и до вођства су дошли четири минута пре истека првог дела. Шут Павкова са ивице казненог простора закачио је неког из одбране Ченеја и преварио Васиљевића. У наставку је Јаћимовски оборен, а сигуран реализатор најстроже казне био је Милошев. Суботин је на необичан начин довео госте до вођства. Главни судија Милошевић није прихватио интервенцију Филиповића да је играч Милетића дао фор руком, што је овај искористио и савладао Васиљевића.

Домаћи су све карте бацили у напад и од неколико повољних прилика Драгин је успео да постигне гол за реми.

М. По.

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 100, судија: Милошевић (Нови Сад), стрелци: Милошев у 50. (из пенала), Драгин у 90. за Ченеј, а Павков у 41. и Суботин у 58. минуту за Милетић. Жути картони: Н. Лукић (Ченеј), Калаковић (Милетић).

ЧЕНЕЈ: Васиљевић, Ћурчић, Д. Драгин, Васић, Н. Лукић, Ковачевић (Крстевски), Стојковић (Божић), Вилотијевић, Јаћимовски, Милошев (Рогић), У. Лукић.

МИЛЕТИЋ: Славнић, Павков, Рогић, Тешић (Гелић), Јанковић, Бањац, Суботин, Павковић (Глишић), Станковић (М. Тривуновић), Калаковић, Р. Тривуновић.

Железничар - Обилић 0:0

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца 100, судија: Ковачевић (Будисава).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Пелегрин, Плавшић, Бајић, Кременовић, Баљинца, Дендић (Личина), Стевановић, Блашчанин (Срдановић), Цвијић, Мичић, Лаловић.

ОБИЛИЋ: М. Ђукић, Миланковић, Ћурчић, Д. Добрић, С. Добрић, Бл. Панић, Вукотић, Јовановић, Лазарчев (Бо. Панић), Младеновић.

М. По.

Виноградар  - Јединство (Г) 1:4 (0:2)

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 100, судија: Кукида (Петроварадин), стрелци: Сладић у 53. за Виноградар, а Ђурђевић у 18, Бубњевић у 22. М. Тепић у 73. и Зукић у 88. минуту за Јединство. Жути картони: Спасић, Брљак (Виноградар), Зорић (Јединство).

ВИНОГРАДАР: Елез, Јовановић, Гаврић, Драгутиновић, Спасић, Газивода, Арсенијевић, Брљак, Сладић, Ћелић, Милосављевић (Теофиловић).

ЈЕДИНСТВО: КалајЏић, Кезија, Зорић, Драгољевић, Зукић, Ковачевић, Голић (СамаЏић), Ђурђевић (Медић), Малиновић, Бубњевић, М. Тепић (Попов-Жикелић).

М. По.

Хајдук - Сланобарац 7:1 (1:0)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија: Чурчић (Тител), стрелци: Тошић у 43. и 69. Божоки у 56 , Ј. Радаковић у 70, Јовановић у 74., Илић у 79. и Цветковић у 90. за Хајдук, а А. Аземи у 53. минуту за Сланобарац. Жути картони: Божоки (Хајдук).

ХАЈДУК: М. Радаковић 5, Дистл 7 (Јовановић), Д. Смиљанић 7, Б. Илић 7, Ракић 7, Миленковић 7, Вујиновић 7, Тошић 7, Цветковић 7, Божоки 7 (М. Илић), Ј. Радаковић 7 (Берак).

СЛАНОБАРАЦ: Вељић 7, Ашћерић 6, Грек 6, М. Ковач 5, Забадац 5, С. Аземи 6, Саљиху 5, З. Мацакања 5, С. Мацакања 5, А. Аземи 6 и Рајхерт 5.

Ж. М.

Железничар - Обилић 0:0, Борац - Тител 3:3, Слога - Динамо 0:4, Хајдук - Сланобарац 7:1, Виноградар - Јединство (Г) 1:4, Ченеј - Милетић 2:2, Москва - Пролетер 0:2.

1. Пролетер       3      3      0      0      10:1  9

2. Јединство (Г)  2      2      0      0      8:1    6

3. Борац            3      2      1      0      6:4    6

4. Милетић         3      1      2      0      5:4    5

5. Железничар   3      1      2      0      3:2    5

6. Динамо          3      1      1      1      5:2    4

7. Ченеј             3      1      1      1      5:6    4

8. Сусек            2      1      0      1      12:2  3