Градска лига Новог Сада: Ченејци одолели у Гардиновцима

Домаћа екипа од самог почетка утакмице стварала је прилике које нису донеле очекивано вођство.
lopta_u_mrezi_1

Хајдук (Г) - Ченеј  1:1 (0:0)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука,  гледалаца 100, судија Кизић (Нови Сад). Стрелци: Стојановић у 83. за Хајдук, а Рогић у 79. минуту за Ченеј. Жути картон: Малетић (Ченеј).

ХАЈДУК: М. Радаковић 8, Б. Смиљанић 7, Д. Смиљанић 7, Б. Илић 7, Ракић 7, М. Илић 7, Јовановић 7, Тошић 7, Голић 7, Ј. Радаковић 8, Ћурчић 7 (од 78. Стојановић 8).

ЧЕНЕЈ: Мирков 8, Ћурчић 7, Рогић 8, Драгин 7, Малетић 7, Салонски 7 (од 89. Брзак), Стојковић 7, Милошев 7, Кременовић 7, Возар 7 (од 89. Плавшић), Радосављевић 7.

Јовица Радаковић у десетом минуту уздрмао је пречку шутем са преко 20 метара, а  ударац Мирослава Ћурчића голман Мирков успешно је зауставио на гол линији.

У 79. минуту капитен гостију Мирко Рогић ударцем са дистанце успео да савлада врло доброг голмана Мирка Радаковића. Прву шансу после уласка у игру у 83 .минуту искористио је  Љубомир Стојановић и резантним ударцем са ивице шеснаестерца погодио мрежу Миркова.

Сл. Симић

Тител – Виноградар 1:3 (0:2)

ТИТЕЛ: Игралиште у Спортском центру, гледалаца 50, судија: Јовановић (Нов И Сад), стрелци: Пешић (из пенала) у 67. за Тител, а  Милосављевић у 29. и Рац у 21. и 59. минуту за Виноградар.

ТИТЕЛ: Ђуричић 7, Фодор 8, Николић 7, Мишкић 7, Младеновић 6 (Ђорђевић 7), Пешић 8, Караташевски 7, Ћирко 6, Синани 7, Н. Караташевски  6 (Ђукић 7), Милојковић 6

ВИНОГРАДАР: Елез 7, Ракић 7, Божин 7, Топаловић 7, Стевановић 7, Периновић 7, С. Елез 7, Стојановић 8, Рац 8, Буквић 8, Милосављевић 8

Гости су повели голом Раца који је утрчао у празан простор и није му било тешко да савлада Ђуричића. У 29 минуту Милосављевић је голом крунисао одличну акцију. После одбијене лопте Рац је повисио на 3:0 и чинило се да ће Титељани доживети убедљив пораз. Међутим резервисти Ђукић и Ђорђевић су унели живост у игру домаћег тима И и у 67. минуту је Мишкић изборио пенал, а Пешић је с беле тачке смањио резултат.

Ж. Марковић

Хајдук (Ч) - Борац 3:1 (0:0)

ЧУРУГ: Игралиште Хајдука гледалаца око 100. Судија: Гргуровић (Петроварадин). Стрелци: Росић у 68. Марков у 71. и 72. за Хајдук, а  Миљковић у 86. минуту за за Борац. Жути картони: Срећков (Хајдук), Милошевић (Борац).

ХАЈДУК: Николић, Топић, Бранчић, Марковић, Лазић, Петрић, Митровић (Делић), Росић (Радуловић), Срећков (Вујичић), Марков (Зец), Тегелтија (Поповић).

БОРАЦ: Перић, Маричић, Дринић (Кесић), Миланов, Трифунов, Недељковић, Томаш, Кузмановић, Миљковић, Милошевић.

Мирисало је у Чуругу на реми да би домаћин за четири минута постигли три гола. Прво је мрежу гостујућег голмана Дејана Перића погодио Никола Росић,  а потом је Драган Марков за два минута постигао два гола и решио питање победника. У завршници овог сусрета, гол за госте из Раковца постигао је Дејан Миљковић.

П. Бундало

Сусек - Хајдук (НС) 5:0 (3:0)

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца 50, судија: Д. Паштар (Ветерник), стрелци: Крстић у 20. Ранков у 41. и 61. Иконић у 44. Бакош у 62. минуту. Жути картон: Краснићи (Хајдук).

СУСЕК: Бројчин 7, Крстић 8, Томић 7, Мрвичин 8, Рапић 8, Стојановић 7, Бакош 7 (Шодић 6), Старчевић 7 (Папрић 6), Иконић 7, Ранков 8 (Вујасиновић 6), Целин 7 (Живковић 6).

ХАЈДУК: Стојановић 5, Баљиница 6, Краснићи 5, Дубак 6, Мирковић 5, Шаколи 6, Салиху 6, Пековић 5, Лишић 6, Станковић 5 (Малешевић 5), Човић 6.

Серију добрих игара и победа наставили су фудбалери Сусека. Гости из Новог Сада су одолевали све до 20. минуту када је Крстић погодџио мрежу. Још два пута капитулирала је одбрана гостију у првом полувремену.

У другом делу Сусечани су подтигли још два поготка. Гости су само у неколико наврата покушали да угрозе гол искусног голмана Душана Бројчина, али без већег успеха.

Б. Старчевић

Сириг – Москва 4:0 (3:0)

СИРИГ: Спортски центар Мика и Мишке, гледалаца: 70, судија: Стојшић (Нови Сад), стрелци: Косић у 5, Вукеља у 23, Грујичић у 35. и М. Којовић у 80. минуту.

СИРИГ: Јоргић, Радосављевић (Б. Брежњак), Радић, Ивковић, Грујичић, С. Брежњак (Вулић), М. Којовић, Вукеља, Марјанов (Декић), Ружин (Станковић), Косић.

МОСКВА: Бичкаји, Радић, Кажић, Заварко (Ђурковић), Манић, Ал. Томов, Микан, Лековић (Јанков), Тот, Васић (Лато), Спајић (Ан. Томов). По ветровитом времену, у мечу коректних тонова без жутих картона, чета тренера Александра Миљковића, оправдала је лидерску позицију и наставила поход ка вишем рангу. Већ у 5. минуту, Милорад Косић је ударцем главом, после корнера Александра Марјанова, најавио да водећи тим на табели интересује само победа. Некадашњи интернационалац Љубиша Вукеља (38), потврдио је да још може у трку с млађима. Марко Грујичић и имењак Којовић, победу домаћина учинили су убедљивом.

М. Менићанин

Пролетер - Милетић 3:0 (2:0)

БАНОШТОР: Игралиште Пролетера, гледалаца око 50, судија: Милојевић (Нови Сад), стрелци: Малиџан у 28. Рашиован у 29. и Лукаја у 63. минуту. Жути картон: Човић (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Вебер, Јеремић, Малешевић, Петровић, Рашиован (Ердељан), Лукаја, Нешковић, Крстић, Катана (Вукотић), Човић, Малиџан.

МИЛЕТИЋ: Петковић, М. Тривуновић, Рогић, Симић (Д. Тривуновић), Спасојевић, Гелић, Н. Багић (Бачикић), Славнић, Јосиповић, Г. Тривуновић, Ми. Трифуновић.

Б. Ст.

Обилић - Бачка (Б) 0:1 (0:0)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 80, судија: Влајић (Буковац), стрелац: Леђанац у 87. минуту. Жути картони: Миланковић (Обилић), Гавранић, Мандић, Леђанац, Тривуновић (Бачка).

ОБИЛИЋ: Младеновић, Ј. Панић, Б. Панић (Новаковић), Добрић, Вукотић, Лазарчев, Скенџић, Б. Панић, М. Панић, Фирић (Р. Панић), Миланковић.

БАЧКА: Мандић, Брнбота (Слепчев), Р. Павлов, Гавранић, Милић, Роквић (Радман), Бубуљ, Тодоровић, Леђанац, Тривуновић, Ристивојевић (Н. Павлов).

Ж. М.

Железничар - Слога 5:1 (1:1)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца 50, судија: Милутинов (Нови Сад), стрелци: Деппотовић у 33. Никшић у 56. Чуковић у 72.Блашчанин у 84. и Предојевић у 87. за Железничар, а Гајић у 36. минуту за Слогу. Жути картони: Радовић (Железничар), Гајић (Слога).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Срдановић, Предојевић, Самарџија, Никшић, Вулевић, Радевић (Марешћук), Деспотовић (Блашћанин), Сикинић, Маровић (Ћуковић), Бјеловић, Делић (Јоксимовић).

СЛОГА: Јовин, Јојард, А. Видић, Вишњић, С. Видић, Мучи, Џамбас, Маџар, Гајић, Н. Видић, Рончевић.

М. К.

Резултати:

Обилић - Бачка 0:1, Пролетер - Милетић 3:0, Хајдук (Г) - Ченеј 1:1, Тител - Виноградар 1:3, Железничар - Слога 5:1, Хајдук (Ч) - Борац 3:1, Сириг - Москва 4:0, Сусек - Хајдук 5:0.