ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Футог - Ветерник 2:1 (0:0)

Одлична утакмица и прави фудбалски дерби приказали су комшије уз вредну победу момака тренера Горана Малиновића са којом су избили на врх табеле.
fudbal lopta

ФУТОГ: Игралиште Футога, гледалаца 150, судија: Чобанов (Руменка), стрелци: Миловац у 72. Мих. Броња у 79. за Футог, а А. Ушчумлић у 89. минуту за Ветерник. Жути картони: Косић, Мих. Бероња (Футог), Малиновић, Ј. Ушчумлић, Турало, Гвозден (Ветерник). Црвени картон: Сукара (Ветерник, по завршетку утакмице).

ФУТОГ: Свковић, Мир. Бероња, Лазић (Сирар), Б. Косић (Карановић), Ардалић, Сакач (Мих. Броња), А. Косић, Швоња, Чепић, Миловац, Латиновић.

ВЕТЕРНИК: Глигоријевић, Пекез (Сукара), Огњановић (Томић), Ћалија, Турало, А. Ушчумлић (Ђурић), Субашић, Ј. Ушчумлић, Малиновић (Гвозден), Купрешки.

Одлична утакмица и прави фудбалски дерби приказали су комшије уз вредну победу момака тренера Горана Малиновића са којом су избили на врх табеле. У првом делу није било голова, али је било неколико прилика за промену резултата, које нису искоришћене.

Радост Футожанима из слободног ударца донео је искусни Зоран Миловац. Седам минута касније резервиста Михајло Бероња је голом повећао резултат. Да потраје неизвесност до самог краја утакмице потрудио се Алекса Ушчумлић, али то је било све што су Ветерничани урадили, па су бодови уз поништен гол домаћина и искључење на крају утакмице Бориса Сукаре припали домаћину.

М. По.

Динамо - Железничар 0:2 (0:1)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 100, судија: Филиповић (Нови Сад), стрелац: Милутиновић у 16. и 61. минуту. Жути картони: Милошевић (Динамо), Кременовић (Железничар).

ДИНАМО: Савић, Миловац, С. Мишкић, Сте. Мишкић, Учур, Лојаница, Стр. Мишкић, Милошевић, Бикицки, Илић, В. Митрић, Сабо, Си. Мишкић.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Блашчанин, Радић, Поповић, Митровић, Стевановић, Јовчић, Мићић, Кременовић (Милојевић), Милутиновић), Никшић, Релић.

Иако и без чак шесторице стандардних играча момци тренера Владимира Ћетковића дошли су до победе у Будисави. Предвођени разиграним стрелцем Марком Милутиновићем и уз помоћ осталих играча, а пре свих Мирка Релића у првом полувремену дошли су до предности. Релић је асистирао Митровићу и Савић је био немоћан. Успели су гости да овере победу након ударца из угла Марко Милутиновић је био највиши у скоку.

М. По.

Обилић - Тител 1:3 (0:1)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 200 , судија: Пејић (Нови Сад), стрелци Ђукић за Обилић, а Бабић и Куља два за Тител.

ОБИЛИЋ: Младеновић, С.Панић(Лазарчев), Милинковић, Љ. Панић,  Ђукић, Добрић, В. 7. Панић, Д. Панић, Вукотић, Ћурчић, Милутинов  (Јовановић).

ТИТЕЛ: Мајор, Вуков, Фодор, Караташевски (Маринковић), Јованов (Герингер), Бабић, Куља (Ђорђевић), Хуцки, Вучић, Тркуља, Паунић.

У одличној утакмици навијачи Вилова и Титела имали су прилику да виде четири лепа  гола.Повели су гости голом Бабића, резулатат је повисио Куља , наду домаћину донео је Ђукић после соло продора а коначан резутлат поставио је центарфор гостију Куља на центаршут Вукова.

Ж. Марковић

Бачка - Виноградар 2:2 (1:1)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија: Радиновић (Беочин), стрелци: Павлов у 4. Латиновић у 90. за Бачку, а Сладић у 26. и Крстић у 78. минуту за Виноградар. Жути картони: Леђанац, Глишић (Бачка), Буквић, Сладић (Виноградар). Црвени картони: Гавранић (Бачка), Јовановић (Виноградар).

БАЧКА: Штбац, Мајсторовић Милић, Гавранић, Танцик, Црепуља, Павлов (Тепић), Глишић, Леђанац, Латиновић, Инђић (Лињачки).

ВИНОГРАДАР: Елез, Јовановић, Арсенијвић, Буквић, Драгутиновић, Милосављевић, Драгојевић, Брљак (Крстић), Сладић, Ћелић, Предојевић.

Мало је недостајало да у веома жустром мечу екипа Виноградара однесе цео плен из Бегеча, али и са нерешеним резултатом допринела је да борба за најбољу екипу Градске лиге до самог краја буде неизвесна. Одлично су Бегечани отворили меч голом Рајка Павлова. Упорни гости успели су да дођу до изједначења голом Млађана Сладића. Када је резервиста Драгослав Крстић довео госте у вођство чинило се да ће лидер претрпети неочекивани пораз. Да се то не догоди потрудио се Милован Латиновић.

М. По.

Јединство - Москва 9:2, Ченеј - Борац 3:1, Обилић - Тител 1:3, Бачка - Виноградар 2:2, Динамо - Железничар 0:2, Футог - Ветерник 2:1. Слободни су били: Хајдук  и Сусек.