Градска лига Новог Сада: Убојити Сусечани

​​​​​​​Сусек - Борац 5:0 (4:0)

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца око 50, судија: Радиновић (Беочин), стрелци: Лукаја у 9. и 40. Шовљански у 17. Михајловић у 39. Месарош у 68. минуту. Жути картони: Лукаја (Сусек), Јунг (Борац).

СУСЕК: Симић, Шовљански 8, Дражић 7, Старчевић 8, Рапић 7, Јеремић 7, Месарош 8, Мачкић 7 (Мичић 6), Идризи 7, Марковић 7 (Нићетић 6), Лукаја 8 (Станојевић 6).

БОРАЦ: Димитријевић 5, Михајловић 5 (Карановић 5), Перић 6, Недељковић 6, Јунг 6, М. Јовановић 6, Половина 5 (Бурсаћ 5), Хаџић 6, Јурковић 6, Миљковић 5 (Марковић 5), Спремић 5.

Лако и убедљиво Сусечани су дошли до победе и бодова против Раковчана. Серију је отворио голгетер Раде Лукаја, а тачку на високу победу ставио је капитен Милан Месарош. Такође треба истаћи младог судију Уроша Радиновића из Беочина који је био на висини задатка.

Д. Об. - Б. Ст.

Јединство - Ченеј 8:0 (2:0)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија: Кукуда (Петроварадин), стрелци: Пињо у 21. (из пенала), Савић у 41. и 55. Кезија у 62. М. Тепић у 75. и 84. Р. Тепић у 79. и 81. минуту. Жути картони: Пињо (Јединство), Проле (Ченеј).

ЈЕДИНСТВО: Полић, Зорић, Кезија, Рб. Тепић, Ковачевић (Бубњевић), Савић, Пињо (Ђорђевић), Малиновић, Гаџић, М. Тепић, Виторац (Рм. Тепић).

ЧЕНЕЈ: Малетић, Ћурчић, Д. Драгин, Проле, Божћ (Милић), Н. Лукић, У. Лукић, Милошев (Ковачевић), Мијавец, М. Драгин, Радосављевић (Стојковић).

Екипа Јединства наставила је са квалитетним играма и убедљивим победама са којима се још увек нада да може стићи ривале у борби за виши ранг. У првом полувремену све до 21. минута екипа Ченеја је одолевала нападима момака тренера Мирослава Лолића, а онда је Милош Пињо и пенала савладао Малетића. До полувремена је најбољи стрелац Здравко Савић увећао резултат. У наставку су се поред Савића разиграли и остали саиграчи.

М. По.

Јединство - Ченеј 8:0, Обилић - Хајдук 1:0, Бачка - Москва 6:0, Сусек - Борац 5:0, Футог - Тител 5:0, Ветерник - Виноградар 6:0. Слободни су били Динамо и Железничар.

1. Бачка            18     15     1      2      60:14        46

2. Ветерник       17     14     1      2      58:14        43

3. Футог             17     13     2      2      66:14        41

4. Сусек             17     13     1      3      44:15        40

5. Јединство      18     12     3      3      55:18        39

6. Виноградар    17     7      6      4      28:27        27

7. Железничар   17     6      4      7      45:32        22

8. Обилић           18     6      4      8      29:34        22