Градска лига Новог Сада: Раковчани преузели врх

Железничар - Борац 0:2 (0:1)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца 50, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Карин у 7. и Шевић у 59. минуту. Жути картони: Војновић, Тинтар (Борац).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Пелегрин, Цвијић, Лато (Личина), Ћетковић, Стевановић, Бајић, Лаловић (Дендић), Мићић, Срдановић, Релић, Кременовић.

БОРАЦ: Иванишевић, Тинтар (Миљковић), Бакош, Хаџић, Мирић, Кукурузовић, Шевић (Васиљевић), Бајић, Карин (Половина), Војвновић, Крнић.

Бодове је из Индустријске зоне однела и екипа Борца. Играли су домаћи доста растрзано, што је екипа из Раковца знала да искористи. У 7. минуту Марин Карин довео је госте у вођство и са тим резултатом се отишло на одмор. У наставку је Слободан Шевић повећао резултат. Трачак наде за домаћине био је досуђен казнени ударац, међутим, момци трнера Ћетковића нису успели да га реализују, па су гости однели бодове.

М. По.

Јединство - Ченеј 2:1 (1:1)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралише Јединства, гледалаца 100, судија: Ћурчић (Тител), стрелци: Ђурђевић у 9. и М. Тепић у 66. за Јединство, а У. Лукић у 18. минуту за Ченеј. Жути картони: М. Тепић (Јединство), Човић (Ченеј).

ЈЕДИНСТВО: Калајџић, Кезија, Зорић (Голић), Драгољевић, Ковачевић, Ђурђевић (Р. Тепић), Малиновић, Димић (Самарџић), Бубњевић, М. Тепић, Зукић.

ЧЕНЕЈ: Васиљевић, /Ћурчић, Малетић, Проле, Н. Лукић, Салонски (Паулињи), У. Лукић, Вилотијевић (Човић), Н. Драгин, Божић, Д. Драгин.

Екипа Ченеја пружила је жесток отпор домаћину. Одлучнни су госпођинчани отворили меч голом Урођа Ђурђевића. Није се екипа са Ченеја предавала, успела је да голом Уроша Лукића изједчани резултат. Умешно су се гости бранли и контрама покушавали да дођу до гола Калајџића. Тек у наставку у 66. минуту Младен Тепић успео је да превари голмана Васиљевића.

М. По.

Тител - Слога 10:1 (6:0)

ТИТЕЛ: Игралиште Титела, гледалаца око 200, судија: Спасојевић (Нови Сад), стрелци: Ј. Караташевски  у 10, Куља  у 24. 29. 31. и 57.  Јованов у 28. и 65.  Ружин у 71. и 81. и Бабић у 35 за Тител, а Радић у 80. минуту  за Слогу.

ТИТЕЛ: Мајор 7, Ђаковић 7, Прокин 7, Тркуља 7, Јованов 8, Бабић 8 (Синани), Куља 9 (Стојановић), Ј. Караташевски  8, Милојковић 7, Ружин 8, Дивнић 7 (Н. Караташевски).

СЛОГА: Беновић 7, Радић 6, Џамбас 6, А. Видић 6,С. Видић 6, Аникић 6, Гајић 6, Даниловић 6, Видић 6, Ахметовић 6 (Јојат), Џамбас 6

Прелепа утакмица и одлична увертира домаћих фудбалера за финале купа града Новог Сада која се игра у Тителу у среду.

ревију голова започео је Караташевски, а наставили су Куља, Јованов и Бабић а тачку на убедљиву победу ставио је Ружин.

Ж. Марковић

Сланобарац - Виноградар 0:6 (0:5)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 50, судија: Вукичевић (Футог), стрелци: Јовановић у 7. Мацакања у 10. (аутогол), Ћелић у 22. Самарџић у 24. Сладић у 34. Маријановић у 58. минуту. Црвени картон: Сладић (Ветерник).

СЛАНОБАРАЦ: Вељић, Ашћерић (Забрдац), Греку, Мурсели, Ковач, С. Аземи, Саљиху (Мишковић), З. Мацакања, С. Мацакања, А. Аземи, Рајхерт (Греку).

ВИНОГРАДАР: Елез, Самарџић, Јовановић, Поповић, Спасић, Крстић, Предојевић (Маријановић), Милосављевић, Сладић, Ћелић, Драгутиновић (Бјелобаба).

Са пола гаса екипа Виноградара савладала је новајлију у Лиги Сланобарац. Већ у првом полувремену гости су голмана Вељића пет пута савладали.

Серију је започео Зоран Јовановић, наставио је аутоголом Зоран Мацакања а до полувремена су се у стрелце уписали Ћелић, Самарџић и Сладић. Задовољни високим вођством гости су у наставку само једном успели да нађу пут ка мрежи уз стрелца Маријановића.

М. По.

Обилић - Пролетер 3:1, Милетић - Москва 2:1, Јединство (Г) - Ченеј 2:1, Сланобарац - Виноградар 0:6, Сусек - Хајдук 4:0, Тител - Слога 10:1, Железничар - Борац 0:2. Слободан је био Динамо.

1. Борац              4      3      1      0      8:4    10

2. Јединство (Г)  3      3      0      0      10:2  9

3. Пролетер        4      3      0      1      11:4  9

4. Милетић         4      2      2      0      7:5    8

5. Тител              4      2      1      1      18:6  7

6. Сусек              3      2      0      1      16:2  6

7. Железничар   4      1      2      1      3:4    5

8. Динамо           3      1      1      1      5:2    4