Градска лига Новог Сада: Расположени Баношторци

Након прошлонедељног кикса у Вилову играчи Пролетера су озбиљно ушли у меч и то су на својој кожи осетили Мошоринци.
Fudbalski savez Novog Sada

Пролетер - Милетић 6:0 (3:0)

БАНОШТОР: Игралиште Павлиш, гледалаца 100, судија: Калијев (Нови Сад), стрелци: Тривуновић у 6. и 31. Кирти у 20. Пантовић у 48. и 90. Јеремић у 60. минуту. Жути картон: Кирти (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Симић, Вукотић 7, Бабић, Јеремић 8, Пролић 7, Андрин 7, Ч. Аџић 7 (Ердељан), Кирти 8, Тривуновић 8 (Силбашки), Малешевић 7, Човић 7, Пантовић 8.

МИЛЕТИЋ: Лишић 5, Павловић 6, Јанковић 6, Рогић 5, Тешић 5 (Голић), Станковић 6, Бањац 6, Н. Тривуновић 6, Т. Тривуновић), М. Тривуновић 6, Калаковић 6, Суботин 6.

Тренер Баношторац Мирослав Рад имао је праву тактику и мрежа гостију је напуњена до врха на радост верних навијача.

Д. Обреновић

Б. Старчевић

Ченеј - Сланобарац 3:0 (1:0)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченаја, гледалаца 50, судија: Станић (Будисава), стрелци: У. Лукић у 44. (из пенала), Н. Лукић у 50. и Стојковић у 61. минуту. Жути картони: Драгин, У. Лукић (Ченеј), Грек (Сланобарац).

ЧЕНЕЈ: Васиљевић, Ћурчић, Малетић, Проле, Н. Лукић, Ковачевић (Стојковић), У. Лукић (Божић), Вилотијевић (Рогић), Васић, Салонски, Д. Драгин.

СЛАНОБАРАЦ: Вејић, Ашчери, Грек, Слаиху (Козарев), Забрдац, Рајхерт, С. Аземи, З. Мацакања, С. Мацакања, А. Аземи, Ковач.

Домаћи су од почетка утакмице желели да што пре дођу до предности, али су се све до минут пре краја првог дела нападачи утркивали ко ће промашити из повољније шансе, али се мора истаћи да је и голман гостију Вејић у неколико наврата одличним одбранама држао екипу Сланобарца у игри.

Након истрчавања Вејић је у казненом простору оборио Васића, а судија Симић  из Будисаве показао је на белу тачку из које је сигуран био Урош Лукић. Његов презимењак Немања је у наставку успео да повећа резултат, а за убедљиву победу потрудио се голом Стојковић.

М. По.

Виноградар - Сусек 1:4 (0:3)

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 50, судија: Шарић (Нови Сад), стрелци:И Ћелић у 53. за Виноградар, а Бакош у 13. и 34. Лукаја у 31. и 88. минуту за Сусек. Жути картон: Миросављевић (Виноградар).

ВИНОГРАДАР: Елез, Арсенијевић, Гаврић, Поповић, Драгутиновић, Газивода, Јовановић, Самарџић, Миросављевић, Ћелић, Драгојевић (Маријановић).

СУСЕК: Сакан, Дабић, Драмаку, Марковић, Михајловић, Шодић, Месарош, Бакош, Вукмировић, Старчевић, Лукаја.

Све су Сусечани у погледу коначног резултата решили у првом полувремену. Постигли су преко расположених Бакоша и Лукаје три гола. У наставку трачак за домаће донео је Новак Ћелић.  „Закувало” се на терену, јер су домаћи пошто-пото желели да изједначе. Нападали су, али им није успело да смање предност гостију, који су другим голом Лукаје отклинио све недоумице око победника.

М. По.

Борац - Обилић 4:0 (1:0)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: Елесин (Нови Сад), стрелци: Карин у 42. Миљковић у 71. и 85. и М. Чемерикић у 79. минуту.

БОРАЦ: Иванишевић 7, Бакош 7, Јовановић 7, Хаџић 8, Маричић 8, Кукурузовић 8, Крнић 7, Бајић 7 (Шевић 6), Томић 8, Војновић 7, М. Чемерикић 7, Карин 7 (Миљковић 8).

ОБИЛИЋ: Младеновић 6, С. Панић 6, Лазарчев 6, Љ. Панић 6, Д. Добрић 6, С. Добрић 6, Вукотић 5 (Б. Пантић 6), В. Панић 6 (Б. Ракић 6), Р. Панић 6 (М. Панић 6), Влаовић 6, Милутиновић 6.

Гости из Вилова само у првом полувремену успели су да парирају лидеру табеле. У другом делу поготово у финишу фудбалери Борца додали су „гас до даске” па је било питање са колико голова у мрежи ће отићи гости из Раковца. Стрелци су се надметали ко ће постићи лепши погодак постићи.

Резултати:

Борац - Обилић 4:0, Слога - Железничар 0:4, Хајдук - Динамо 2:0, Виноградар - Сусек 1:4, Ченеј - Сланобарац 3:0, Москва - Јединство (Г) 1:2, Пролетер - Милетић 6:0. Слободан је био: Тител.