ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА: Судије бежале од навијача

Сусек - Бачка 0:1 (0:1)
с

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца око 100, судија: Чобанов (Руменка), стрелац: Леђанац у 43. минуту. Жути картон: Стојановић (Сусек).

СУСЕК: Бројчин, Крстић (Живановић), Шовљански, Мрвичин, Рапајић, Стојановић, Кузмановић (Томић), Старчевић, Вујасиновић, Целин, Шодић (Ранков).

БАЧКА: Мандић, Брнбота, Павлов, Шарић, Ђаковић, Милић, Трифуновић (Николић), Роквић (Степановић), Леђанац, Ковачевић, Сукара.

Немиле сцене на крају утакмице у Сусеку. Незадовољни гледаоци су покушали да нападну судије, међутим, уз помоћ домаћих фудбалера и органа реда судије су ипак избегле оно најгоре. Разлог је слабо суђење (по мишљењу домаћих навијача) Чобанова и неочекивани пораз Сусечана. Мора се признати да су фудбалери Бегеча одиграли одличан меч и сасвим заслужено стигли до победе.

С. Р.

Хајдук (Ч) - Хајдук (Г) 2:2(2:1)

ЧУРУГ: Игралиште Хајдука,  гледалаца 80, судија Влајић (Буковац).Стрелци : Росић у 13.и Марков у 28. за Хајдук(Ч), а Галић у 45, и Ракић у 92 минуту за Хајдук (Г). Жути картони: Делић, Вучић, Тегелтија, Марков, Шарић (Хајдук, Ч) а Б. Илић, Николић и Галић (Хајдук,  Г)

ХАЈДУК (Ч): Шарић 6, Делић 7, Лазић 7, Вучић 6, Топић 6, Митровић 7, Петрић 6,(од 67 Срећков), Марковић 6, Тегелтија 6(од 85.Радуловић 6), Марков 7, Росић 7.

ХАЈДУК (Г): М. Радаковић 7, Б. Смиљанић 6(од 46. Николић 7), Д. Смиљанић 7, Б. Илић 7, Ракић 7, М. Илић 7, Цветковић 7, Тошић 7, Галић 7, Чурић 6, Ј. Радаковић 7.

Екипа Хајдука из Чуруга доминирала је у првом полувремену, головима Росића у 13. и Маркова у 28. мин стекла убедљиво вођство, међутим гости у последњем минуту првог полувремена ефектима голом главом Галића смањили резултат.

У другом полувремену Чуружани су препустили теренску иницијативу гостима који тек у судијској надокнади поготком Ракића успели да изједначе резултат.

П. Бундало - С. Симић

Борац - Виноградар 1:4 (1:1)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 60, судија: Кизић (Нови Сад), стрелци: Перић у 16. (из пенала) за Борац, а Буквић у 10. (из пенала), Павловић у 55. Милутиновић у 65. и Владисављевић у 80. минуту за Виноградар. Жути картони: Перић, Идризи, Радевић (Борац), Периновић, Павловић, Зарић (Виноградар).

БОРАЦ: Миланов, Карановић, Перић, Миланов, Лабовић (Радевић), Јовановић, Томаш, Кесић, Калабић, Бергић, Идризи.

ВИНОГРАДАР: Н. Елез, Курешевић, Јовановић, Буквић, Мариновић, Предојевић, Павловић, Милутиновић (Зарић), Газивода (Владисављевић), С. Елез, Лаловић.

Комшије су одиграли добру утакмицу. У првом полувремену Раковчани су успели да одрже равнотеже, али у наставку меча понестало им снаге и Лединчани су славили.

Москва - Ченеј 1:1 (0:1)

НОВИ САД: Игралиште Црвене звезде, гледалаца око 50, судија: Јовановић (Нови Сад), стрелци: Тот у 60. за Москву, а Крменовић у 24. минуту за Ченеј. Жути картони: Микан (Москва), Драгин, Лукић, Ковачевић, Кременовић (Ченеј).

МОСКВА: Бичкеи, Лончар, Ћулибрк, Томов (Чамyић), Јанков (Новаквоић), Микан, Манић, Бериша, Тот, Заварко, Спајић.

ЧЕНЕЈ: Ивковић, Малетић (Рогић), Драгин, Проле, Лукић, Васић (Крстевски), Стојковић, Ковачевић, Кременовић, Божић, Радосављевић (Ћурчић).

По тешком и кишовитом времено одигран је солидан меч. Ченејци су у првом делу били боље и повели преко Предојевића. Међутим, у наставку фудбалери Москве су успели да изједначе, а стрелац је био Далибор Тот.

Ф. Р.

Хајдук (НС) - Милетић 1:4 (0:1)

НОВИ САД: Игралиште Борца на Клиси, гледалаца 50, судија: Милојевић (Нови Сад), стрелци: Човић у 64. за Хајдук, а Дорословачки у 39. и 73. и Милутинов у 69. и 82. минуту за Милетић. Жути картони: Стојановић, Благојевић, Тадић, Лишић (Хајдук), Лимановић (Милетић).

ХАЈДУК: Стојановић, Ефендић, Марковић, Поповић, Шаколи, Допуyа, Благојевић (Атељевић), Тадић, Бикицки (Стаменковић), Лишић (Лазаревић), Чокорило, Даниловић, Човић.

МИЛЕТИЋ: Перковић, Рогић, Спасојевић, Лимановић (Гелић), Бањац, Дорословачки, Чолић, Јосиповић, Т. Тривуновић, Милутинов, Д. Тривуновић.

Иако су фудбалери Хајдука силно желели нову победу нису успели против искусних гостију из Мошорина који су одиграли добар меч и на крају убедљиво славили.

А. М.

Железничар - Тител 3:0 (2:0)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца 50, судија: Станић (Будисава), стрелци: Никшић у 32. Сикинић у 42. и Ћуковић у 76. минуту. Жути картони: Никшић (Железничар), Николић, Караташевски (Тител), Црвени картони: Никшић (Железничар), Паунић (Тител).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Башић, Плавшић, Предојевић, Блашћанин, Самарyија, Божић, Доведан (Ћуковић), Сикирић, Никшић, Бјеловић, Павловић.

ТИТЕЛ: Ђорђевић, Петровић, Николић, Младеновић, Пап, Синани, Лисица, Н. Караташевски (Паунић), Ружин. Ј. Караташевски, Пешић.

Доста лако су фудбалери Железничара су стигли до победе против ослабљених фудбалери из Титела. Све је било решено у првих 45. минуту када су Новосађани постигли два поготка.

С. П.

Слога - Обилић 0:2 (0:0)

ЛОК: Игралиште Слоге, гледалаца око 50, судија: Акин (Футог), стрелци: Вукотић у 58. и Живанчев у 86. минуту. Жути картони: Анђелковић, Гајић, Томов (Слога), Љ. Панић, Ђукић (Обилић). Црвени картон: Ђукић (Обилић).

СЛОГА: Ахметовић, С. Видић, Анђелковић, Аникић (А. Видић), Мишић, Ћавић, Бабић, Милосављевић (Yамбас), Гајић, Ненезић, Томов.

ОБИЛИЋ: Младеновић, Добрић, Ј. Панић (Пилиповић), Б. Панић, С. Добрић, Ђукић, Вукотић, С. Панић, Скелеyија (Живанов), Б. Панић, Р. Панић.

У комшијском дербију славили су фудбалери из Вилова. У првом делу није било голова, играло се на средини терена, а у наставку фудбалери Обилића су успели да постигну два гола и тако савладају екипу Слоге.

Ж. М.

СиригПролетер 5:0 (5:0)

СИРИГ: Спортски центар Мика и Мишке, гледалаца: 100, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Грлица у 9. и 11, Брежњак у 23. и 41, Дубравац у 31. минуту.

СИРИГ: Видовић, Радосављевић, Вулић, Танасић, Грујичић, Вукеља, Дубравац, Миловановић, Грлица, Косић, Брежњак.

ПРОЛЕТЕР: Вебер, Ердељан, Малешевић, Јеремић, Аџић, Катана, Вуковић, Стевановић, Папић, Нешковић, Николић. По опробаном рецепту, голеадом у првом полувремену баш као недавно против Титела, фудбалери Сирига, наставили су поход ка јесењој титули. Мрежа иза леђа Александра Видовића, остала је нетакнута и после 360 минута, док су стрелци поново били на висини задатка. Са по два гола, истакли су се Срђан Брежњак и Горан Грлица, док је добру форму потврдио Марко Дубравац. Гости из Баноштора нису били у комплетном саставу, па им је било тешко да се супротставе расположеним домаћинима.

М. Мен.

Слога - Обилић 0:2, Борац - Виноградар 1:4, Москва - Ченеј 1:1,  Хајдук (НС)- Милетић 1:4, Сусек - Бачка 0:1, Сириг - Пролетер 5:0, Хајдук (Ч) - Хајдук (Г) 2:2, Железничар - Тител 3:0.

1. Сириг    13     12     0      1      49:2  36

2. Бачка    13     10     3      0      33:5  33

3. Сусек    13     10     0      3      46:12        30

4. Милетић 13     8      2      3      36:23        26

5. Хајдук (Г)      13     8      2      3      25:15        26

6. Виноградар   13     7      3      3      46:19        24

7. Пролетер       13     7      3      3      32:25        24

8. Хајдук (Ч)      13     4      4      5      37:33        16