ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Вукеља донео победу

Хајдук (Ч) - Сириг 2:3 (0:1)
fudbal lopta pix

ЧУРУГ: Игралиште Хајдука, гледалаца око 150. Судија: Гргуровић (Петроварадин)., стрелци: Марков у 60. (из пенала), Митровић 80. (из пенала) за Хајдук. а Вукеља у 30. 70. и у 90. (из пенала) за Сириг. Жути картони: Васић, Рабљановић (Сириг).

ХАЈДУК: Шарић, Бранчић, Топић, Марковић, Петрић, Лазић, Митровић, Тегелтија (Поповић), Делић (Вујичић), Марков, Росић (Радуловић).

СИРИГ:  Видовић, Радосављевић, Радић (Вулић), Танасић, Васић (Рабљеновић), Вукеља, Декић, Којовић, Косић, Марјанов (Станковић), Ружић. Много среће имали су  фудбалери  лидера из Сирига у Чуругу, у сусрету у ком је прштало на обе стране. Узбуђења је било на претек И на крају гости су  са пенала стигли  до победе и задрже прву позицију на табели.

Два играча су обележила ову изузетно занимљиву и неизвесну утакмицу; код домаћина Драган Марков, док је код гостију најистакнутији био троструки стрелац ветеран Љубиша Вукеља.

П. Бундало

Обилић - Ченеј 3:3 (2:2)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 70, судија: Кизић (Нови Сад), стрелци: Новаковић у 30. 38. и 57. за Обилић, а Стојковић у 13. и 22. и Кременовић у 94. минуту за Ченеј. Жути картони: Скелеџић, Новаковић(Обилић), Брзак, Сендерак (Ченеј).

ОБИЛИЋ: Младеновић, Ј. Панић, Б. Панић (Ђукић), Добрић, Вукотић, С. Панић, Слекеџић, Бош. Панић, М. Панић, Новаковић, Миланковић.

ЧЕНЕЈ: Крстевски, Рогић, Дакић, Ковачевић (Вилотијевић), Малетић, Брзак, Стојковић, Возар, Кременовић, Сендерак, Плавшић.

Гости из Ченеја врло брзо су повели у Вилову са 2:0. Међутим, упортни домаћини још у првом полувремену успели да изједначе резултат, а у наставку да и поведу. Милош Кременовић је погодио Младеновића и сусрет је завршен без одлуке.

Ж. М.

Пролетер - Борац 3:0 (прекинутоу 10. минуту)

БАНОШТОР: Игралиште Пролетера, гледалаца 80, судија: Куртиши (Нови Сад), стрелци: Аџић у 2. и 9. и Рашиован у 6. минуту.

ПРОЛЕТЕР: Човић, Малешевић, Стевановић, Катона, Аџић, Папић, Рашиован, Лукаја, Нешковић, Крстић, Пролић.

БОРАЦ:  Миланов, Перић, Поповић, Недељковић, Бурсаћ, Мирковић, Новаковић, Томаш.

Раковчани су у Баноштор стигли само са осморицом фудбалер, а када су примили у првих десетак минута три гола, напрасно су се повредила два фудбалера, па је утакмица прекинута.

Ђ. Ш.

Железничар - Сусек 0:1 (0:1)

НОВИ САД: Игралиже Железничара, гледалца 50, судија: Милутиновић (Нови Сад), стрелац: Бакош у 40. минуту. Жути картони: Предојевић, Самарџија, Божић, Мирослав Марешћук (Железничар), Папрић (Сусек). Црвени картон: Мирослав Марешћук (Железничар).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Срдановић, Плавшић, Предојевић, Самарџија, Божић, Мил. Марешћук, Вулевић, Радовић, Маровић, Мирослав Марешћук

СУСЕК: Брочин, Крстић, Томић, Мрвичин, Рапић, Папрић, Бакош (Ранков), Старчевић, Живановић (Вујасиновић), Целин, Шовљански.

После велике борбе фудбалери Сусека успели су да савладају тим Сусека и наставе борби за пласман у Новосадску лигу. Леп погодак постигао је Бакош у 40. минуту.

М. К.

Бачка - Слога 18:0 (9:0)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца 100, сдуија: Јовановић (Нови Сад), стрелци: Милић у 14. Бубуљ у 19. 28. и 61. Плавшић у 21. 55. 62. 74.  и 77. Радман у 22. Софранин у 32. и 41. Н. Павлов у 34. Леђенац у 38. М. Тривуновић у 46. и 68. Р. Павлов у 54. и Косић у 64. (из пенала) минуту.

БАЧКА: Мандић, Н. Павлов, Слепчев (Р. Павлов), Зељак (Бубуљ), Ристивојевић, Милић (Глишић), Плавшић, Роквић, Леђанац (Тривуновић), Софранин (Косић), Радман.

СЛОГА: Јовин, Недић, А. Видић, Вишсић, С. Видић, С. Џамбас, Ахметовић, Ј. Џамбас, Мишић, Гајић, Н. Видић.

Лочани су стигли у Бегеч са десеторицом фудбалера, и без обзира што су примили 18 гола борили су се до краја. Већ у првом делу фудбалери Бачке су девет пута погодили мрежу Јовина а у наставку су постигли још девет погодака.

В. С.

Тител – Хајдук (НС) 1:3 (1:1)

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 200, судија Лукић (Нови Сад), стрелци: Каратешвски  у 25. за Тител, а Чокорилов у 40. Човић у 75. и Салиху 90. минуту за Хајдук.

ТИТЕЛ: Ђуричћ 6, Синани 6, Паунић 6, Николић 6, Младеновић 6 (Ћирко), Каратешевски 6, Пешић 6,  Милојковић 6. Ђорђевић 6,Петровић 7, Бабић 6.

ХАЈДУК: Стојановић 7, Малешевић 7, Поповић 6, Даниловић 7, Мирковић 7, Салиху 8, Лишић 6, Бакић 7, Стаменковић 7, Чокорило 7, Човић 7.

Екипа Титела је повела после аистенције Николића,а стрелац је био Караташевски, међжутим уи наставку сусрета гости су постигли три гола И решили меч.

Ж. Марковић

Хајдук (Г) - Москва 1:1 (0:0)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Маринковић (Нови Сад). Стрелци: Јанков (аутогол) у 88. за Хајдук, а Тот у 59.минуту за Москву. Жути картон : Николић (Хајдук).

ХАЈДУК: М. Радаковић 7, Б. Смиљанић 6 (од 46. Јовановић 7), Д. Смиљанић 7, Б. Илић 7, Ракић 7, Зељковић 7, Тошић - (од 14. Чурић 6, од 70.Стојановић 6)) Голић 7, Ј. Радаковић 7, М. Илић 7, Николић 7 (од 53. Петковић 7).

МОСКВА: Бичкаји 6, Радић 7, Кажић 7 (од 65. Ђурковић 7), Јанков 6, Чавић 7 (од 65. Новаковић 7), Лековић 7 ( од 78. Васић 7), Манић 7, Микан 7, Роговић 7 ( од 85. Лончар 6), Тот 7, Спајић 7.

Екипа Москва успешно је парирала индиспонираном домаћину који  није пружио очекивану игру. После мирољубивог првог полувремена гости су у 59. минуту постигли ефектан гол у режији Тота приземним ударцем  са леве стране Радаковићевог гола.

У наставку игре Ракић је погодио пречку . Коначно у 88.минуту после центаршута Јовановића играч Москве Никола Јанков неспретно лопту послао у своју мрежу.